Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter 20.06.2020

Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter 20.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

20.06.201e rondeStrong Kirchheimer Noah Schachter 6-0, 6-3 All Lower Clay

STATISTIEKEN

1
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva1-0
0-0, 15-15, 40-15
2-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 30-0
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva3-0
0-0, 15-15, 30-30
4-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-15
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva5-0
0-0, 30-0
6-0
2
0-0Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 30-0
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva1-0
0-0, 0-15, 15-15, 30-30
1-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-30, 30-30
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva2-1
0-0, 30-0
3-1Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 40-0[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva4-1
0-0, 15-15, 30-30
4-2Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Strong Kirchheimer Strong Kirchheimer podáva5-2
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP]
5-3Noah Schachter Noah Schachter podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
6-3

Strong Kirchheimer
USA
26.04.95, 25 Jaar




476
67
40645 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
06.09.99, 20 Jaar







Noah Schachter
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Strong Kirchheimer vs. Noah Schachter - onderlinge wedstrijden

20.06.201e rondeStrong KirchheimerNoah Schachter6-0, 6-3 wedstrijd detail All Lower Clay

Strong Kirchheimer - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
04.08.20
1e ronde
vs. Jordi Arconada6-4, 6-76, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
03.08.20
1e ronde
vs. Grigoriy Lomakin7-61, 6-2 overwinningwedstrijd detail
24.07.20
1e ronde
vs. Jordi Arconada6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
23.07.20
1e ronde
vs. Dmitry Popko6-0, 2-6, 9-7 overwinningwedstrijd detail
06.07.20
1e ronde
vs. Michael Redlicki6-3, 5-7, 10-1 overwinningwedstrijd detail
05.07.20
1e ronde
vs. Alejandro Tabilo7-69, 6-71, 10-4 overwinningwedstrijd detail
04.07.20
1e ronde
vs. Nicolas Mejia3-6, 6-1, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
04.07.20
1e ronde
vs. Adam El Mihdawy6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
03.07.20
1e ronde
vs. Axel Geller3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. Michael Mmoh7-5, 1-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Noah Schachter6-0, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Brian Baker6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
USA Columbus Challenger - I. hard
27.02.20
3e ronde
vs. Kaichi Uchida4-6, 6-1, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
25.02.20
2e ronde
vs. Peter Polansky4-6, 6-1, 7-65 overwinningwedstrijd detail
24.02.20
1e ronde
vs. Jose Hernandez-Fernandez4-6, 6-2, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Canada Drummondville Challenger - I. hard
19.02.20
2e ronde
vs. Dominik Koepfer5-7, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
17.02.20
1e ronde
vs. Filip Peliwo6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
14.02.20
2e ronde
vs. Aron Pierce6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
14.02.20
Kwartfinale
vs. Gabriel Petit4-6, 6-4, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
1e ronde
vs. Michel Vernier6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
06.02.20
1e ronde
vs. Zane Khan7-5, 5-7, 6-76 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
02.02.20
Finale
vs. Dusty H. Boyer6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
01.02.20
Halve finale
vs. Chad Kissell6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
31.01.20
Kwartfinale
vs. Nick Chappell7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
30.01.20
2e ronde
vs. Mark Whitehouse6-2, 7-63 overwinningwedstrijd detail
29.01.20
1e ronde
vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Jordi Arconada4-6, 7-66, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
2e ronde
vs. Ignacio Carou6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
22.01.20
1e ronde
vs. Gage Brymer7-64, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
15.01.20
1e ronde
vs. Mateus Alves (2001)6-4, 5-7, 6-72 nederlaagwedstrijd detail

Noah Schachter - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
11.07.20
1e ronde
vs. Dmitry Popko7-68, 3-6, 5-10 nederlaagwedstrijd detail
10.07.20
1e ronde
vs. Evgeny Karlovskiy1-6, 6-4, 10-7 overwinningwedstrijd detail
02.07.20
1e ronde
vs. George Goldhoff6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
30.06.20
1e ronde
vs. James Cerretani6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
21.06.20
1e ronde
vs. Jordi Arconada5-7, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.20
1e ronde
vs. Strong Kirchheimer0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Evan King6-4, 6-1 overwinningwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Mischa Zverev2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.20
1e ronde
vs. Hunter Reese6-3, 5-7, 6-7 nederlaagwedstrijd detail
10.06.20
1e ronde
vs. Tyler Mercier6-1, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Fort - Hard
21.10.19
2e ronde van de kwal.
vs. Brian Cernoch6-3, 1-6, 8-10 nederlaagwedstrijd detail
20.10.19
1e ronde van de kwal.
vs. Charlie Emhardt6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Harlingen - Hard
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Jimmy Bendeck3-6, 6-0, 6-10 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Houston - Hard
17.09.19
Kwalif.
vs. George Goldhoff2-6, 6-4, 7-10 nederlaagwedstrijd detail
16.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Wally Thayne6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
15.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Jimmy Bendeck6-1, 3-6, 10-6 overwinningwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
30.07.19
1e ronde
vs. Alejandro Mendoza2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
24.07.19
1e ronde
vs. Joshua Ortlip3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
17.07.19
1e ronde
vs. Luis Patino5-7, 6-2, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
16.07.19
Kwalif.
vs. Jack Gibbens6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Seanon Williams6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Izrael M15 Netanya - Hard
21.06.19
Kwartfinale
vs. Quentin Robert (1994)3-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
20.06.19
2e ronde
vs. Jordan Hasson6-75, 6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
19.06.19
1e ronde
vs. Andrea Picchione7-5, 6-72, 7-63 overwinningwedstrijd detail
18.06.19
Kwalif.
vs. Noah Berry4-6, 6-1, 11-9 overwinningwedstrijd detail
17.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tom Hands6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Izrael M15 Akko - Hard
13.06.19
2e ronde
vs. Evgeny Tyurnev3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
12.06.19
1e ronde
vs. Julian Bradley6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
10.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Orel Ovil6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
10.06.19
Kwalif.
vs. Rikhardt Bierman6-0, 3-0, Rikhardt Bierman - scratchoverwinningwedstrijd detail
<