WEDSTRIJD
14.11.19 | 3e ronde | Sumit Nagal | Ivan Nedelko | 2-0, - scratch | Pune Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Sumit Nagal | Ivan Nedelko | |
1e Service % | 8/9 (89%) | 4/12 (33%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 7/8 (88%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 0/1 (0%) | 3/8 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 7/12 (58%) | 2/9 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 14/21 (67%) | 7/21 (33%) |
Dubbele fouten | 0 | 0 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ivan Nedelko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sumit Nagal | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ivan Nedelko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
- scratch |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Sumit Nagal vs. Ivan Nedelko - onderlinge wedstrijden
14.11.19 | 3e ronde | Sumit Nagal | Ivan Nedelko | 2-0, Ivan Nedelko - scratch | wedstrijd detail | Pune Challenger | Hard |
11.09.19 | 2e ronde | Sumit Nagal | Ivan Nedelko | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Banja Luka | Clay |
Sumit Nagal form & Ivan Nedelko form
Sumit Nagal - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Diallo | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
07.03.24 1e ronde | vs. Milos Raonic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Dostanic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Stefano Napolitano | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Adam Walton | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Luca Nardi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Dalibor Svrcina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dominik Palan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Giovanni Fonio | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Juncheng Shang | 6-2, 3-6, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Alexander Bublik | 6-4, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Alex Molcan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edward Winter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Andrea Vavassori | 7-61, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Valencia Challenger - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Corentin Moutet | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 3-1, Emil Ruusuvuori - scratch | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Jakub Mensik | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |
Ivan Nedelko - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Leonardo Borrelli | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Bajurko | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Mellerio | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Filippo Mondini | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
24.05.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.23 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 4-6, 6-4, 2-0, Evgeny Philippov - scratch | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Jakub Katuch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Jeremy Jahn | - Ivan Nedelko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Charlie Camus | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. Lucio Carnevalle | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
21.07.22 1e ronde | vs. Taym Alazmeh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.07.22 2e ronde | vs. Amaury Raynel | - Ivan Nedelko - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
15.07.22 Kwartfinale | vs. Raphael Collignon | 1-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.22 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.07.22 1e ronde | vs. Tibo Colson | 1-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Marburg - Clay | ||||
06.07.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 1-4, - Ivan Nedelko - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Hong Kit Wong | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Szymon Kielan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.22 1e ronde | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
05.06.22 Finale | vs. Karl Friberg | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.06.22 Halve finale | vs. Aleksi Lofman | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.06.22 Kwartfinale | vs. Eero Vasa | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Siim Troost | 7-67, 6-1 | wedstrijd detail |