Sumit Nagal vs. Roberto Ortega-Olmedo 17.05.2019

Sumit Nagal vs. Roberto Ortega-Olmedo 17.05.2019 - Samarkand Challenger - confrontatie

WEDSTRIJD

17.05.19KwartfinaleSumit Nagal Roberto Ortega-Olmedo 7-5, 6-4 Uzbekistan Samarkand Challenger Clay

STATISTIEKEN

Sumit NagalRoberto Ortega-Olmedo
1e Service %44/67 (66%)50/77 (65%)
Punten gewonnen met 1e Service33/44 (75%)31/50 (62%)
Punten gewonnen met 2e Service13/23 (57%)12/27 (44%)
Benutte Breakpoints3/5 (60%)1/2 (50%)
Punten gewonnen met ontvangen34/77 (44%)21/67 (31%)
Totaal aantal gewonnen punten80/144 (56%)64/144 (44%)
Dubbele fouten12
Aces20

STATISTIEKEN

1
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva0-0
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva1-1
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva3-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP]
3-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP]
4-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
5-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva5-5
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
6-5Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP]
7-5
2
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva0-0
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP]
0-1Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva1-1
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP]
1-2Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva2-2
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP]
2-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva3-3
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30
4-3Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP]
Sumit Nagal Sumit Nagal podáva5-3
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP]
5-4Roberto Ortega-Olmedo Roberto Ortega-Olmedo podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP]
6-4

Sumit Nagal
India
16.08.97, 22 Jaar




127
423
230725 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
14.04.91, 29 Jaar




275
166
241685 $
Roberto Ortega-Olmedo
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Sumit Nagal vs. Roberto Ortega-Olmedo - onderlinge wedstrijden

17.05.19KwartfinaleSumit NagalRoberto Ortega-Olmedo7-5, 6-4 wedstrijd detailUzbekistan Samarkand Challenger Clay

Sumit Nagal - laatste wedstrijden

Croatia Davis Cup - I. hard
07.03.20
vs. Marin Cilic0-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
France Pau Challenger - I. hard
25.02.20
2e ronde
vs. Hugo Grenier1-6, 6-2, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
India Bengalaru Challenger - Hard
13.02.20
3e ronde
vs. Blaz Rola3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
11.02.20
2e ronde
vs. Malek Jaziri6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
India Pune - Hard
03.02.20
1e ronde
vs. Viktor Troicki2-6, 7-64, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mohamed Safwat6-72, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
India Pune Challenger - Hard
15.11.19
Kwartfinale
vs. Ramkumar Ramanathan4-6, 6-75 nederlaagwedstrijd detail
14.11.19
3e ronde
vs. Ivan Nedelko2-0, Ivan Nedelko - scratchoverwinningwedstrijd detail
13.11.19
2e ronde
vs. Aryan Goveas6-3, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Peru Lima Challenger - Clay
22.10.19
2e ronde
vs. Orlando Luz1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Dominican Republic Santo Domingo - Clay
08.10.19
2e ronde
vs. Alejandro Tabilo7-65, 0-6, 0-2, - Sumit Nagal - scratchnederlaagwedstrijd detail
Brazil Campinas Challenger - Clay
05.10.19
Halve finale
vs. Juan Pablo Ficovich4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
04.10.19
Kwartfinale
vs. Francisco Cerundolo7-62, 7-5 overwinningwedstrijd detail
03.10.19
3e ronde
vs. Orlando Luz7-5, 6-3 overwinningwedstrijd detail
02.10.19
2e ronde
vs. Gastao Elias4-1, Gastao Elias - scratchoverwinningwedstrijd detail
Argentina Buenos Aires - Clay
29.09.19
Finale
vs. Facundo Bagnis6-4, 6-2 overwinningwedstrijd detail
28.09.19
Halve finale
vs. Thiago Moura Monteiro6-0, 6-1 overwinningwedstrijd detail
27.09.19
Kwartfinale
vs. Francisco Cerundolo6-3, 4-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
26.09.19
3e ronde
vs. Jose Hernandez-Fernandez6-3, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
24.09.19
2e ronde
vs. Pedro Sakamoto6-72, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Bosnia and Herzeg. Banja Luka - Clay
15.09.19
Finale
vs. Tallon Griekspoor2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
14.09.19
Halve finale
vs. Filip Horansky7-61, 6-2 overwinningwedstrijd detail
13.09.19
Kwartfinale
vs. Federico Coria6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
12.09.19
3e ronde
vs. Matija Pecotic6-1, 6-1 overwinningwedstrijd detail
11.09.19
2e ronde
vs. Ivan Nedelko6-3, 7-63 overwinningwedstrijd detail
Italy Genova Challenger - Clay
02.09.19
1e ronde
vs. Giulio Zeppieri1-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
USA New York - Hard
26.08.19
1e ronde
vs. Roger Federer6-4, 1-6, 2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
23.08.19
Kwalif.
vs. Joao Menezes5-7, 6-4, 6-3 overwinningwedstrijd detail
22.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Peter Polansky7-5, 7-60 overwinningwedstrijd detail
20.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Tatsuma Ito7-66, 6-2 overwinningwedstrijd detail

Roberto Ortega-Olmedo - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
20.06.20
1e ronde
vs. Adria Soriano Barrera6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
19.06.20
1e ronde
vs. Kuzey Cekirge6-2, 4-6, 10-12 nederlaagwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Miguel Damas6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Sergio Martos Gornes6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
17.06.20
1e ronde
vs. Bernabe Zapata Miralles6-4, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
16.06.20
1e ronde
vs. Miguel Damas6-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
JAR Potchefstroom Challenger - Hard
11.03.20
1e ronde
vs. Jack Draper5-7, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
JAR M25 Potchefstroom - Hard
06.03.20
Kwartfinale
vs. Sadio Doumbia6-3, 3-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
05.03.20
2e ronde
vs. Sidharth Rawat6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
04.03.20
1e ronde
vs. Carl Roothman6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
USA Columbus Challenger - I. hard
24.02.20
1e ronde
vs. Diego Hidalgo6-75, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico Morelos Challenger - Hard
21.02.20
Kwartfinale
vs. Juan Pablo Ficovich6-3, 5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
20.02.20
3e ronde
vs. Dmitry Popko7-5, 1-6, 6-0 overwinningwedstrijd detail
19.02.20
2e ronde
vs. Gerardo Lopez Villasenor7-5, 3-6, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA Cleveland Challenger - I. hard
10.02.20
1e ronde
vs. Donald Young4-6, 6-3, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
France Quimper Challenger - I. hard
30.01.20
3e ronde
vs. Lukas Lacko2-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
2e ronde
vs. Luca Vanni7-64, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Australia Melbourne - Hard
16.01.20
1e ronde van de kwal.
vs. Filip Horansky6-4, 5-7, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
France Rennes Challenger - I. hard
24.01.20
Kwartfinale
vs. Tobias Kamke3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.01.20
3e ronde
vs. Evan Furness4-6, 6-2, 7-5 overwinningwedstrijd detail
21.01.20
2e ronde
vs. Dan Added7-60, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Egypt M15 Cairo - Clay
30.11.19
Halve finale
vs. Daniel Michalski4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
29.11.19
Kwartfinale
vs. Peter Nagy6-1, 6-3 overwinningwedstrijd detail
28.11.19
2e ronde
vs. Fabio Coelho6-0, 6-4 overwinningwedstrijd detail
27.11.19
1e ronde
vs. Stefano Battaglino6-1, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Portugal Maia Challenger - Clay
19.11.19
1e ronde
vs. Nuno Borges1-6, 6-79 nederlaagwedstrijd detail
India Pune Challenger - Hard
16.11.19
Halve finale
vs. Jay Clarke3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
15.11.19
Kwartfinale
vs. Tim Van Rijthoven7-67, Tim Van Rijthoven - scratchoverwinningwedstrijd detail
14.11.19
3e ronde
vs. Shuichi Sekiguchi6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.11.19
2e ronde
vs. Anirudh Chandrasekar6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
<