WEDSTRIJD
08.04.19 | Kwalif. | Sylvester Emmanuel | Tochukwu Emmanuel Ezeh | 6-1, 6-1 | M25+H Abuja | Hard |
STATISTIEKEN
Nigeria
04.04.98, 26 Jaar
10375 $
04.04.98, 26 Jaar
10375 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Nigeria
06.08.99, 24 Jaar
06.08.99, 24 Jaar
Sylvester Emmanuel vs. Tochukwu Emmanuel Ezeh - onderlinge wedstrijden
08.04.19 | Kwalif. | Sylvester Emmanuel | Tochukwu Emmanuel Ezeh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M25+H Abuja | Hard |
Sylvester Emmanuel form & Tochukwu Emmanuel Ezeh form
Sylvester Emmanuel - laatste wedstrijden
M25+H Lagos - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 6-74, 0-3, - Sylvester Emmanuel - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.19 Kwalif. | vs. Gabriel Friday | 6-1, Gabriel Friday - scratch | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Augustine Stephen | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Calvin Hemery | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Emmanuel Jebutu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Godgift Timibra | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.04.19 Kwalif. | vs. Daniel Hiddleson | 4-6, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Markus Schultz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
11.04.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 0-6, 0-3, - Sylvester Emmanuel - scratch | wedstrijd detail | |
10.04.19 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.04.19 Kwalif. | vs. Tochukwu Emmanuel Ezeh | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
08.10.18 1e ronde | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Nigeria F4 - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Aryan Goveas | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F33 - Hard | ||||
25.09.18 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.09.18 Kwalif. | vs. Christian Felline | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Brunetti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 6-74, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tunisia F32 - Hard | ||||
17.09.18 Kwalif. | vs. Amaury Delmas | 5-7, 0-3, - Sylvester Emmanuel - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Corino | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Simon Musset | 6-3, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Zimbabwe F1 - Hard | ||||
28.05.18 1e ronde | vs. Aaron Schmid | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.05.18 Kwalif. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tarun Chilakalapudi | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Uganda F4 - Clay | ||||
22.05.18 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 Kwalif. | vs. Yacoub Makzoume | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Hassan Ndayishimiye | 3-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Uganda F3 - Clay | ||||
13.05.18 Kwalif. | vs. Niklas Johansson | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
12.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Matt Mcbride | 0-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nigeria F3 - Hard | ||||
30.04.18 1e ronde | vs. Tom Jomby | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail |
Tochukwu Emmanuel Ezeh - laatste wedstrijden
M25+H Lagos - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Paul Emmanuel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Miracle Abamu | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
22.04.19 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Jacob Gamble | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Abuja - Hard | ||||
08.04.19 Kwalif. | vs. Sylvester Emmanuel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nigeria F5 - Hard | ||||
07.10.18 Kwalif. | vs. Henry Atseye | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Codino | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
21.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Paul | 6-3, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nigeria F3 - Hard | ||||
02.05.16 1e ronde van de kwal. | vs. Aliyu Shehu | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
25.04.16 1e ronde van de kwal. | vs. David Pel | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Nigeria F2 - Hard | ||||
04.05.15 Kwalif. | vs. Henry Atseye | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail |