WEDSTRIJD
09.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Tatsuma Ito | Simone Bolelli | 6-3, 3-6, 6-3 | Melbourne | Hard |
STATISTIEKEN
Tatsuma Ito | Simone Bolelli | |
1e Service % | 56/85 (66%) | 66/83 (80%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/56 (70%) | 39/66 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/29 (52%) | 12/17 (71%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 2/8 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/83 (39%) | 31/85 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/168 (51%) | 82/168 (49%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 9 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tatsuma Ito | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
2-0 | Simone Bolelli | |
3-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tatsuma Ito | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tatsuma Ito | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tatsuma Ito | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tatsuma Ito | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tatsuma Ito | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tatsuma Ito | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Simone Bolelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tatsuma Ito | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Tatsuma Ito | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tatsuma Ito | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tatsuma Ito | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tatsuma Ito | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Simone Bolelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tatsuma Ito | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tatsuma Ito vs. Simone Bolelli - onderlinge wedstrijden
09.01.19 | 1e ronde van de kwal. | Tatsuma Ito | Simone Bolelli | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
24.06.14 | 1e ronde | Simone Bolelli | Tatsuma Ito | 7-5, 7-63, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | London | Grass |
Tatsuma Ito form & Simone Bolelli form
Tatsuma Ito - laatste wedstrijden
M15 Tsukuba - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Kousuke Ogura | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Ray Ho | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-76, 3-6 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Zhe Li | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sanhui Shin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Takasaki - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Sora Fukuda | 4-6, 0-1, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Koki Matsuda | 7-65, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Toa Maeda | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
15.09.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 2-6, 1-4, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sapporo - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Ryotaro Matsumura | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hong - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Kasidit Samrej | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Winnipeg Challenger - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Kiranpal Pannu | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Rice | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fons Van Sambeek | 6-76, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Changwon - Hard | ||||
14.06.23 1e ronde | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-6, - Tatsuma Ito - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Karuizawa - Clay | ||||
04.06.23 Finale | vs. Yuta Kawahashi | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Halve finale | vs. Sora Fukuda | 7-67, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.06.23 Kwartfinale | vs. Kazuma Kawachi | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Seon Yong Han | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
08.05.23 Kwalif. | vs. Yuki Mochizuki | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mukund Sasikumar | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Gwangju Challenger - Hard | ||||
01.05.23 Kwalif. | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edan Leshem | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Omar Jasika | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Simone Bolelli - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jiri Vesely | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
28.05.19 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 3-6, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.05.19 Kwalif. | vs. Go Soeda | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.05.19 2e ronde van de kwal. | vs. Dominik Koepfer | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kamil Majchrzak | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
28.04.19 Kwalif. | vs. Alexei Popyrin | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Gerasimov | 6-2, 7-60 | wedstrijd detail | |
Sophia Antipolis - Clay | ||||
05.04.19 Kwartfinale | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.04.19 3e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 7-68, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.04.19 2e ronde | vs. Peter Heller | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
28.03.19 3e ronde | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.03.19 2e ronde | vs. Calvin Hemery | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
27.02.19 2e ronde | vs. Mathias Bourgue | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Benoit Paire | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.02.19 Kwalif. | vs. Maxime Janvier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
14.02.19 3e ronde | vs. Mats Moraing | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.19 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tatsuma Ito | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
02.01.19 2e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.01.19 1e ronde | vs. Denis Istomin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.12.18 Kwalif. | vs. Sebastian Ofner | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
06.11.18 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.18 2e ronde | vs. Daniel Masur | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.18 1e ronde | vs. Lukas Lacko | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
23.10.18 1e ronde | vs. Quentin Halys | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
12.10.18 Kwartfinale | vs. Dennis Novak | 6-75, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.10.18 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.18 1e ronde | vs. Sergiy Stakhovsky | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail |