WEDSTRIJD
19.02.19 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | 4-6, 6-2, 6-3 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | |
1e Service % | 41/75 (55%) | 51/93 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 32/41 (78%) | 31/51 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/34 (47%) | 17/42 (40%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 45/93 (48%) | 27/75 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/168 (55%) | 75/168 (45%) |
Dubbele fouten | 8 | 6 |
Aces | 2 | 7 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Daniil Glinka | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Daniil Glinka - onderlinge wedstrijden
19.02.19 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Daniil Glinka | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
Teimuraz Gabashvili form & Daniil Glinka form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Daniil Glinka - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |