WEDSTRIJD
23.07.19 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Karl Poling | 6-1, 7-5 | Binghamton Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Karl Poling | |
1e Service % | 37/54 (69%) | 46/64 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/37 (84%) | 24/46 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/17 (47%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/64 (52%) | 15/54 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/118 (61%) | 46/118 (39%) |
Dubbele fouten | 4 | 0 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
USA
04.08.99, 24 Jaar
04.08.99, 24 Jaar
Teimuraz Gabashvili vs. Karl Poling - onderlinge wedstrijden
23.07.19 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Karl Poling | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | Binghamton Challenger | Hard |
Teimuraz Gabashvili form & Karl Poling form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Karl Poling - laatste wedstrijden
M15 Winston - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Mitchell Harper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Noah Schachter | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ryan Dickerson | 6-74, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cary 1 - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Decatur - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Gavin Young | 0-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. David Krasner | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Kobelt | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Dallas - I. hard | ||||
14.07.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mayo | 4-6, 6-0, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.07.23 2e ronde | vs. Colton Smith | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tulsa - Hard | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Ethan Quinn | 6-75, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Ian Bracks | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Hulme | 1-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Alejandro Moro Canas | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Agustin Maria Gascia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Knight | 5-1, Alexander Knight - scratch | wedstrijd detail | |
Binghamton Challenger - Hard | ||||
23.07.19 1e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
14.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Troicki | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
27.06.19 2e ronde | vs. Nick Chappell | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.19 1e ronde | vs. Aron Hiltzik | 7-66, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Zakai Stone | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
USA F29 - Clay | ||||
27.10.18 | vs. Mwendwa Mbithi | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
USA F23 - Hard | ||||
13.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. William Peters | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Fortunati | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
USA F18 - Clay | ||||
26.06.18 Kwalif. | vs. Ryan Goetz | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Evan Bynoe | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Shelton | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |