WEDSTRIJD
11.11.20 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Ramkumar Ramanathan | 3-6, 6-4, 6-1 | Cary Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Ramkumar Ramanathan | |
1e Service % | 46/85 (54%) | 30/67 (45%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 22/30 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/39 (44%) | 12/37 (32%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/67 (49%) | 35/85 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/152 (55%) | 69/152 (45%) |
Dubbele fouten | 9 | 7 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-5 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ramkumar Ramanathan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Ramkumar Ramanathan - onderlinge wedstrijden
11.11.20 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Ramkumar Ramanathan | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | Cary Challenger | Hard |
15.10.19 | 2e ronde | Teimuraz Gabashvili | Ramkumar Ramanathan | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | Ismaning Challenger | Carpet |
Teimuraz Gabashvili form & Ramkumar Ramanathan form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Ramkumar Ramanathan - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Nam Hoang Ly | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Chirag Duhan | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Woobin Shin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Manish Ganesh | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
17.03.24 Finale | vs. Karan Singh | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Nam Hoang Ly | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Yunseok Jang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Tristan Schoolkate | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Seong Chan Hong | 5-7, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Luca Nardi | 1-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-74, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Grass | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Aisam Qureshi | 6-73, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. David Pichler | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Kabir Hans | 7-5, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ajay Malik | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
26.11.23 Finale | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.23 Halve finale | vs. Louis Wessels | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ryuki Matsuda | 7-66, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Dev Javia | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |