WEDSTRIJD
15.02.19 | Kwartfinale | Teimuraz Gabashvili | Sanjar Fayziev | 7-65, 6-3 | M25 Aktobe | I. hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Sanjar Fayziev | |
1e Service % | 46/68 (68%) | 43/66 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/46 (78%) | 32/43 (74%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/22 (50%) | 9/23 (39%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/66 (38%) | 21/68 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/134 (54%) | 62/134 (46%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 6 | 9 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-5 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Sanjar Fayziev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Sanjar Fayziev - onderlinge wedstrijden
15.02.19 | Kwartfinale | Teimuraz Gabashvili | Sanjar Fayziev | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Aktobe | I. hard |
27.01.19 | Finale | Sanjar Fayziev | Teimuraz Gabashvili | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Kazan | I. hard |
06.05.13 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Sanjar Fayziev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Karshi Challenger | Hard |
Teimuraz Gabashvili form & Sanjar Fayziev form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Sanjar Fayziev - laatste wedstrijden
Astana Challenger - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Antoine Ghibaudo | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Adit Sinha | 6-4, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
17.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandr Lobanov | 6-75, 7-5, 10-1 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cardinaud | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Tuncay Duran | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shu Matsuoka | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Julian Ocleppo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.12.22 2e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.12.22 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.12.22 Kwalif. | vs. Aleksandar Mihailovic | 5-7, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
19.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Danila Budov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aryan Lakshmanan | 6-76, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Steven Diez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Blois Challenger - Clay | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 2 - Clay | ||||
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent 1 - Clay | ||||
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Gakhov | 7-61, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Michalski | 7-5, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Rosol | 6-1, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
18.04.22 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Roncalli | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
27.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Rybakov | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
05.03.22 | vs. Altug Celikbilek | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.03.22 Rubber 1 | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-71, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
23.02.22 1e ronde | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Amaury Raynel | 7-5, 7-69 | wedstrijd detail |