WEDSTRIJD
25.02.20 | 2e ronde | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 7-61, 6-2 | Pau Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | |
1e Service % | 31/52 (60%) | 34/66 (52%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/31 (87%) | 26/34 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/21 (81%) | 13/32 (41%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/66 (41%) | 8/52 (15%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 71/118 (60%) | 47/118 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 6 | 11 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Teimuraz Gabashvili | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-5 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
2 | ||
0-0 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Sergiy Stakhovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Teimuraz Gabashvili | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Teimuraz Gabashvili vs. Sergiy Stakhovsky - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 2e ronde | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | Pau Challenger | I. hard |
12.04.14 | 1e ronde van de kwal. | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Monte-Carlo | Clay |
14.01.14 | 1e ronde | Teimuraz Gabashvili | Sergiy Stakhovsky | 6-73, 6-4, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | Melbourne | Hard |
17.05.11 | 1e ronde | Sergiy Stakhovsky | Teimuraz Gabashvili | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | Nice | Clay |
18.11.04 | 2e ronde | Sergiy Stakhovsky | Teimuraz Gabashvili | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | Dnepropetrovsk | I. hard |
Teimuraz Gabashvili form & Sergiy Stakhovsky form
Teimuraz Gabashvili - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | - | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Frederic Schlossmann | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Filippo Giovannini | 1-2, - Teimuraz Gabashvili - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Philip Henning | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Max Van Nunen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lyle Zaloumis | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Jasza Szajrych | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Maksim Shin | 5-7, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Vitali Chvets | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 6-1, 6-79, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Noah Lopez | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-0, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Mszyca | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Jack Loge | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacopo Bilardo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Isaac Nortie Nortey | Isaac Nortie Nortey - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rayane Oumaouche | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Sergiy Stakhovsky - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
11.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
27.11.21 | vs. Casper Ruud | 6-4, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
20.11.21 Halve finale | vs. Radu Albot | 2-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.21 Kwartfinale | vs. Norbert Gombos | 6-4, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
18.11.21 2e ronde | vs. Dan Added | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
09.11.21 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
03.11.21 2e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.21 1e ronde | vs. Matteo Arnaldi | 6-3, 6-74, 7-65 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
09.09.21 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.21 1e ronde | vs. Jelle Sels | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zane Khan | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
21.07.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.07.21 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Nur Sultan - Hard | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Jason Murray Kubler | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.21 1e ronde | vs. Pavel Kotov | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
23.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gregoire Barrere | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Go Soeda | 6-3, 7-611 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
03.07.21 Halve finale | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.07.21 Kwartfinale | vs. Goncalo Oliveira | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
30.06.21 2e ronde | vs. Matteo Viola | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.06.21 1e ronde | vs. Go Soeda | 2-6, 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Halle - Grass | ||||
12.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
07.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
26.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Taro Daniel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague Challenger - Clay | ||||
06.05.21 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.05.21 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.05.21 Kwalif. | vs. Denis Istomin | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Vojtech | 6-3, 6-74, 7-5 | wedstrijd detail |