WEDSTRIJD
16.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Thiago Agustin Tirante | Filip Misolic | 6-4, 6-4 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thiago Agustin Tirante vs. Filip Misolic - onderlinge wedstrijden
16.08.20 | 1e ronde van de kwal. | Thiago Agustin Tirante | Filip Misolic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Thiago Agustin Tirante form & Filip Misolic form
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Filip Misolic - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-72, 2-5, - Filip Misolic - scratch | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Richard Zusman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Pedro Martinez Portero | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Cameron Norrie | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Varillas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Gael Monfils | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Daniel Evans | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Liam Broady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-0, Fabio Fognini - scratch | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Timo Stodder | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Albert Ramos-Vinolas | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
25.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Lajal | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Guido Andreozzi | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Umag - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 Kwalif. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Cuevas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail |