WEDSTRIJD
18.08.20 | Kwalif. | Thiago Agustin Tirante | Nicholas David Ionel | 6-3, 6-3 | M25 Vogau | Clay |
STATISTIEKEN
Thiago Agustin Tirante | Nicholas David Ionel | |
1e Service % | 38/59 (64%) | 44/77 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/38 (71%) | 24/44 (55%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/21 (52%) | 16/33 (48%) |
Benutte Breakpoints | 4/13 (31%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/77 (48%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/136 (55%) | 61/136 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thiago Agustin Tirante vs. Nicholas David Ionel - onderlinge wedstrijden
12.05.23 | Kwartfinale | Nicholas David Ionel | Thiago Agustin Tirante | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | Francavilla Challenger | Clay |
18.08.20 | Kwalif. | Thiago Agustin Tirante | Nicholas David Ionel | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Vogau | Clay |
Thiago Agustin Tirante form & Nicholas David Ionel form
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |
Nicholas David Ionel - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
23.02.24 2e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
10.02.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 3 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 2 - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |