WEDSTRIJD
25.09.19 | 2e ronde | Thiago Moura Monteiro | Thiago Agustin Tirante | 6-1, 6-2 | Buenos Aires | Clay |
STATISTIEKEN
Thiago Moura Monteiro | Thiago Agustin Tirante | |
1e Service % | 27/39 (69%) | 34/43 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 22/27 (81%) | 19/34 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/12 (83%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/43 (51%) | 7/39 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dubbele fouten | 0 | 1 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Thiago Moura Monteiro | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 2-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Thiago Moura Monteiro | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Thiago Agustin Tirante | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thiago Moura Monteiro vs. Thiago Agustin Tirante - onderlinge wedstrijden
25.09.19 | 2e ronde | Thiago Moura Monteiro | Thiago Agustin Tirante | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Buenos Aires | Clay |
Thiago Moura Monteiro form & Thiago Agustin Tirante form
Thiago Moura Monteiro - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Orlando Luz | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Walton | 7-65, 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santa Cruz - Clay | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.03.24 2e ronde | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Sebastian Baez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Felipe Meligeni Alves | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Carlos Alcaraz | 1-1, Carlos Alcaraz - scratch | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Elias Ymer | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Rubber 1 | vs. Karl Friberg | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 7-5, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
19.11.23 Finale | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 3-4, - Thiago Moura Monteiro - scratch | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Hugo Dellien | 7-61, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Carlos Taberner | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 2-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
08.10.23 Halve finale | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.10.23 Finale | vs. Camilo Ugo Carabelli | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Hugo Dellien | 6-75, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail |
Thiago Agustin Tirante - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Corentin Moutet | 3-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Joao Fonseca | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
09.02.24 2e ronde | vs. Facundo Diaz Acosta | 2-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Facundo Bagnis | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
28.01.24 Finale | vs. Gianluca Mager | 7-65, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.01.24 Halve finale | vs. Roman Andres Burruchaga | Roman Andres Burruchaga - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.01.24 2e ronde | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kimmer Coppejans | 7-61, 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Gilbert Klier Junior | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Joris De Loore | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 7-63, 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bogota Challenger - Clay | ||||
01.10.23 Finale | vs. Gustavo Heide | Gustavo Heide - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
30.09.23 Halve finale | vs. Tomas Barrios Vera | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.23 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 7-64, 6-74, 7-67 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Blaise Bicknell | 5-7, 6-2, 7-63 | wedstrijd detail |