WEDSTRIJD
11.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Thijmen Loof | George Davies | 6-78, 7-5, 10-5 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
15.07.02, 21 Jaar
15.07.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
25.04.95, 28 Jaar
25.04.95, 28 Jaar
Thijmen Loof vs. George Davies - onderlinge wedstrijden
11.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Thijmen Loof | George Davies | 6-78, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Thijmen Loof form & George Davies form
Thijmen Loof - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mats Bredschneijder | 4-6, 7-65, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Lannion - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Alexandre Aubriot | 6-3, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bhopal - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Aryan Shah | 0-5, - Thijmen Loof - scratch | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Rohan Mehra | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-65, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Aryan Shah | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jacob Fearnley | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kuala - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Changli Zhang | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Tanguy Genier | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhou Mingzhou | - | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
16.11.23 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Patrik Oplustil | 6-4, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jagmeet Singh | 4-6, 1-1, - Thijmen Loof - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
08.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdulhamid Mubarak | 6-1, 6-73, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 Kwalif. | vs. Ronetto Van Tilburg | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rein Koenders | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
George Davies - laatste wedstrijden
M25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 2-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Hodkin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.21 Kwalif. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 6-4, 6-74, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. John Echeverria | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
23.08.21 Kwalif. | vs. Savva Polukhin | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Inigo Garmendia Olasagasti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
01.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Garcia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 7-68, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Orly Iradukunda | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dwaine Duncan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Geronimo Marcolini | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-68, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 7-65, 4-2, Louis Allen - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Allen | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
22.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Borkowski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Julius Tverijonas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 3-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
M25 Barnstaple - I. hard | ||||
10.02.20 Kwalif. | vs. Alexis Canter | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elliott Farmer | 5-7, 7-68, 10-8 | wedstrijd detail |