WEDSTRIJD
07.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Thomas Fancutt | Scott Puodziunas | 6-4, 6-4 | Canberra Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Thomas Fancutt | Scott Puodziunas | |
1e Service % | 29/51 (57%) | 39/53 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/29 (86%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/22 (55%) | 7/14 (50%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/53 (36%) | 14/51 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 56/104 (54%) | 48/104 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 1 |
Aces | 8 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thomas Fancutt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thomas Fancutt | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Thomas Fancutt | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Thomas Fancutt | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Thomas Fancutt | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thomas Fancutt | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Thomas Fancutt | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Scott Puodziunas | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Thomas Fancutt | 2-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Thomas Fancutt | 4-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Scott Puodziunas | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Thomas Fancutt | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Thomas Fancutt vs. Scott Puodziunas - onderlinge wedstrijden
06.03.20 | Kwartfinale | Scott Puodziunas | Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | M25 Mildura | Grass |
07.01.18 | 2e ronde van de kwal. | Thomas Fancutt | Scott Puodziunas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | Canberra Challenger | Hard |
Thomas Fancutt form & Scott Puodziunas form
Thomas Fancutt - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
06.03.24 2e ronde | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Etienne Niyigena | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Matias Soto | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Colin Markes | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matias Soto | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Moerani Bouzige | 7-5, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Jaloviec | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Gold - Hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Matthew Dellavedova | 5-7, 7-68, 6-74 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Kody Pearson | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Shintaro Imai | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Keisuke Saitoh | 6-4, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Christopher Romios | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Ji Sung Nam | 6-2, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Pavle Marinkov | 3-6, 2-3, - Thomas Fancutt - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Jayden Court | 6-73, 6-77 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Tai Sach | 7-5, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Darwin - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Jeremy Beale | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Scott Jones | 3-6, 1-2, - Thomas Fancutt - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Caloundra - Hard | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Luke Saville | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Daisuke Sumizawa | 3-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Casey Hoole | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Scott Puodziunas - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Edward Winter | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Edward Winter | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Jayden Court | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.20 1e ronde | vs. Chen Dong | 6-74, 7-63, 5-10 | wedstrijd detail | |
22.08.20 1e ronde | vs. Tai Sach | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 5-7, - Scott Puodziunas - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 7-66, 10-11 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Casey Hoole | 6-3, 5-4 | wedstrijd detail | |
27.07.20 1e ronde | vs. Brandon Walkin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.07.20 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 3-6, 4-5 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Philip Sekulic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Geelong - Grass | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. Luke Saville | 6-72, 7-67, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
07.03.20 Halve finale | vs. Rio Noguchi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Luke Saville | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.03.20 Kwartfinale | vs. Thomas Fancutt | 7-5, 7-66 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. James Ibrahim | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.20 Kwalif. | vs. Blazo N Djurovic | 7-64, 6-73, 10-4 | wedstrijd detail | |
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Matthew Scheers | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Tai Sach | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Toowoomba - Hard | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. James Ibrahim | 3-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ryan Laubser | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brisbane - Hard | ||||
29.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Schoolkate | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
23.04.19 Kwalif. | vs. Matej Sabanov | 7-66, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Merino | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Prechtel | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mildura - Grass | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Yuta Shimizu | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Albury - Grass | ||||
27.02.19 1e ronde | vs. Michael Look | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.19 Kwalif. | vs. David Barclay | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edward Bourchier | 7-62, 7-66 | wedstrijd detail |