WEDSTRIJD
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Thomas Yaka Kofi Setodji | Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | M25 Schlieren | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
02.03.00, 24 Jaar
02.03.00, 24 Jaar
Thomas Yaka Kofi Setodji vs. Gian Gruenig - onderlinge wedstrijden
19.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Thomas Yaka Kofi Setodji | Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | M25 Schlieren | Clay |
Thomas Yaka Kofi Setodji form & Gian Gruenig form
Thomas Yaka Kofi Setodji - laatste wedstrijden
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
22.07.23 Halve finale | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.07.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25+H Lagos - Hard | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.09.19 Kwalif. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
10.09.19 1e ronde | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.09.19 Kwalif. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.19 1e ronde | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
21.08.19 Kwalif. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.08.19 1e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Uriage - Clay | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail |
Gian Gruenig - laatste wedstrijden
M25 Klosters - Clay | ||||
21.06.22 1e ronde | vs. Filippo Speziali | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 Kwalif. | vs. Facundo Yunis | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sierre - Clay | ||||
31.08.21 1e ronde | vs. Florent Bax | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.08.21 Kwalif. | vs. Max Ginefri | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Ginefri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
03.07.20 1e ronde | vs. Luca Margaroli | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.07.20 1e ronde | vs. Raphael Baltensperger | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Schlieren - Clay | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Yaka Kofi Setodji | 7-5, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Germany F14 - I. hard | ||||
01.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F5 - Clay | ||||
02.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sonny Curik | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Switzerland F1 - Carpet | ||||
03.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-72, 6-0, 6-76 | wedstrijd detail | |
Switzerland F4 - Clay | ||||
21.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Currlin | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.17 Kwalif. | vs. Quentin Folliot | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Jari Hanhimaki | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Switzerland F3 - Clay | ||||
14.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Eguez | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Switzerland F4 - Clay | ||||
22.08.16 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Juan Aguilar | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.16 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |