WEDSTRIJD
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Ti Chen | Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | M15 Hua | Hard |
STATISTIEKEN
Ti Chen | Geun Jun Kim | |
1e Service % | 46/65 (71%) | 38/72 (53%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 25/38 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/19 (53%) | 14/34 (41%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/72 (46%) | 22/65 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/137 (55%) | 61/137 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 9 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Ti Chen | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ti Chen | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-4 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 2-4 | |
3-4 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
4-4 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Geun Jun Kim | |
0-0 | ||
Ti Chen | 0-1 | |
0-2 | Geun Jun Kim | |
Ti Chen | 0-3 | |
1-3 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ti Chen | 2-3 | |
0-0 | ||
3-3 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ti Chen | 3-4 | |
0-0, 30-0 | ||
4-4 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ti Chen | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Geun Jun Kim | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Geun Jun Kim | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 6-2, 7-2, 8-2 | ||
10-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Republic of Korea
27.07.01, 22 Jaar
27.07.01, 22 Jaar
Ti Chen vs. Geun Jun Kim - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 1e ronde van de kwal. | Ti Chen | Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Hua | Hard |
Ti Chen form & Geun Jun Kim form
Ti Chen - laatste wedstrijden
M15 Nonthaburi - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-3, 0-3, - Ti Chen - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rishi Reddy | 3-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. George Loffhagen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Anirudh Chandrasekar | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Geun Jun Kim | 4-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
26.07.19 Kwartfinale | vs. Tsung-Hua Yang | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.19 2e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-73, 4-1, Wishaya Trongcharoenchaikul - scratch | wedstrijd detail | |
23.07.19 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Taipei - Hard | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.19 1e ronde | vs. Han-Chih Lin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Wuhan - Hard | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Yan Bai | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wuhan - Hard | ||||
02.05.19 Kwartfinale | vs. Shuichi Sekiguchi | - | wedstrijd detail | |
02.05.19 2e ronde | vs. Chukang Wang | 2-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.05.19 1e ronde | vs. Tyler Lu | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
16.01.19 1e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
08.01.19 1e ronde | vs. Issei Okamura | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Anning - Clay | ||||
04.01.19 Kwartfinale | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.01.19 2e ronde | vs. Taisei Ichikawa | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.01.19 1e ronde | vs. Anirudh Chandrasekar | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Pakistan F1 - Hard | ||||
07.12.18 Halve finale | vs. Cheong-Eui Kim | - | wedstrijd detail | |
06.12.18 Kwartfinale | vs. Muhammad Abid | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.12.18 2e ronde | vs. Ahmed Chaudary | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.18 1e ronde | vs. Aqeel Khan | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
09.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kuan-Yi Lee | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
03.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tung-Lin Wu | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chong Yuan Fan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Jinan Challenger - Hard | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Fajing Sun | 2-6, 6-3, 3-2, - Ti Chen - scratch | wedstrijd detail | |
Chinese Taipei - Hard | ||||
29.07.18 Halve finale | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-1, Yu Hsiou Hsu - scratch | wedstrijd detail | |
29.07.18 Finale | vs. Chun Hsin Tseng | 1-6, 7-65, 6-71 | wedstrijd detail |
Geun Jun Kim - laatste wedstrijden
M25 Changwon - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Sanhui Shin | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.06.23 1e ronde | vs. Ajeet Rai | 4-6, 3-2, Ajeet Rai - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Woohyuk Chang | 6-76, Woohyuk Chang - scratch | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 4-3, Kuan Yu Chen - scratch | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeong Don Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Daegu - Hard | ||||
09.06.23 Kwartfinale | vs. Jea Moon Lee | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Yeongseok Jeong | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Daegu - Hard | ||||
02.09.22 Kwartfinale | vs. Duckhee Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.22 2e ronde | vs. Jea Moon Lee | 6-4, 3-4, Jea Moon Lee - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Chanchin Sookton-Eng | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
23.08.22 1e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Anseong - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
09.06.22 2e ronde | vs. Ko Suzuki | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Harmon - Hard | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Takuto Niki | 6-2, 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Issei Okamura | 7-64, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Chiang - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Tanapatt Nirundorn | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Thanapet Chanta | 7-65, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.04.22 Kwalif. | vs. Marcel Kamrowski | 5-7, 6-2, 10-1 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Arjun Mahadevan | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pruchya Isarow | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Kotzen | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Alshati | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Changwon - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Sora Fukuda | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ti Chen | 6-4, 5-7, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Congsup Congcar | 5-7, 0-2, - Geun Jun Kim - scratch | wedstrijd detail |