WEDSTRIJD
28.06.17 | 1e ronde | Tiago Cacao | Diogo Marques | 6-2, 3-6, 6-2 | Portugal F9 | Hard |
STATISTIEKEN
Tiago Cacao | Diogo Marques | |
1e Service % | 45/68 (66%) | 48/72 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/45 (76%) | 26/48 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 16/23 (70%) | 14/24 (58%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 2/2 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/72 (44%) | 18/68 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 82/140 (59%) | 58/140 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
08.08.99, 24 Jaar
08.08.99, 24 Jaar
Tiago Cacao vs. Diogo Marques - onderlinge wedstrijden
28.06.17 | 1e ronde | Tiago Cacao | Diogo Marques | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | Portugal F9 | Hard |
Tiago Cacao form & Diogo Marques form
Tiago Cacao - laatste wedstrijden
M25 Den - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 5-7, 0-3, - Tiago Cacao - scratch | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Zachary Eisinga | 6-3, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
20.06.22 1e ronde | vs. Tobias Kamke | 7-67, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
14.06.22 1e ronde | vs. Adam Moundir | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mataro - Clay | ||||
25.05.22 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vic - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Kyrian Jacquet | 7-64, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Valldoreix - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Inaki Cabrera Bello | 4-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Estoril - Clay | ||||
23.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - Clay | ||||
05.04.22 1e ronde | vs. Oscar Jose Gutierrez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - Clay | ||||
28.03.22 1e ronde | vs. Timofey Skatov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
17.03.22 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 1-6, 0-2, - Tiago Cacao - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
08.03.22 1e ronde | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Jumpei Yamasaki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.02.22 2e ronde | vs. Laurent Lokoli | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.22 1e ronde | vs. Luis Faria | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Maia 2 - Clay | ||||
14.12.21 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 1-6, 6-2, 6-76 | wedstrijd detail | |
Maia 1 - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.12.21 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya 3 - Clay | ||||
01.12.21 2e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.11.21 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.11.21 Kwalif. | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.11.21 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
27.10.21 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
12.10.21 1e ronde | vs. Luis Faria | 3-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
06.10.21 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail |
Diogo Marques - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mason Dace | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Francisco Rocha | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Martim Simoes | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Domingues | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Matt Ponchet | 1-6, 7-64, 2-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Siim Troost | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Oliveira | 2-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Sychev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vadym Ursu | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Henrique Rocha | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Buldorini | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Silva (POR) | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
19.10.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 6-4, 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Lacides | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Simon Freund | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philippe Renard | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Civita-Telles | 6-4, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Deleu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andre Stewart | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |