WEDSTRIJD
20.02.18 | 1e ronde | Tim Puetz | Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | Kyoto Challenger | Carpet |
STATISTIEKEN
Tim Puetz | Cem Ilkel | |
1e Service % | 29/50 (58%) | 27/39 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/29 (90%) | 16/27 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 8/12 (67%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/39 (38%) | 12/50 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 53/89 (60%) | 36/89 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 14 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Puetz | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tim Puetz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Puetz | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Puetz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-3 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Tim Puetz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Puetz | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Puetz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Puetz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Cem Ilkel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tim Puetz vs. Cem Ilkel - onderlinge wedstrijden
20.02.18 | 1e ronde | Tim Puetz | Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Kyoto Challenger | Carpet |
Tim Puetz form & Cem Ilkel form
Tim Puetz - laatste wedstrijden
Doha - Hard | ||||
07.03.21 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Melo | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
15.07.20 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.07.20 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Florian Broska | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.06.20 1e ronde | vs. Jan Choinski | 5-7, 6-3, 7-60 | wedstrijd detail | |
Antalya - Grass | ||||
21.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jc Aragone | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
08.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Feliciano Lopez | 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-68, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marrakech - Clay | ||||
07.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-72, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
New York - I. hard | ||||
10.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mackenzie Mcdonald | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tobias Simon | 2-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail | |
Pullach Challenger - Clay | ||||
09.08.18 2e ronde | vs. Carlos Berlocq | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.08.18 1e ronde | vs. Casper Ruud | 6-2, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
Stuttgart - Grass | ||||
10.06.18 Kwalif. | vs. Matteo Viola | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Lacko | 6-73, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Loughborough Challenger - I. hard | ||||
24.05.18 2e ronde | vs. Hiroki Moriya | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.05.18 1e ronde | vs. Marek Jaloviec | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
Heilbronn Challenger - Clay | ||||
17.05.18 2e ronde | vs. Oscar Otte | 5-7, 7-66, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.05.18 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
28.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
26.02.18 1e ronde | vs. Duckhee Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kyoto Challenger - Carpet | ||||
24.02.18 Halve finale | vs. Jordan Thompson | 6-3, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.18 Kwartfinale | vs. Tobias Kamke | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.18 2e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.18 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
10.01.18 2e ronde | vs. Victor Estrella | - | wedstrijd detail |
Cem Ilkel - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
09.11.23 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - scratch | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 1e ronde | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail |