WEDSTRIJD
12.06.19 | 2e ronde | Tim Smyczek | Zsombor Piros | 6-3, 4-6, 6-2 | Columbus Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Tim Smyczek | Zsombor Piros | |
1e Service % | 50/77 (65%) | 60/95 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 40/50 (80%) | 37/60 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/27 (48%) | 16/35 (46%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 42/95 (44%) | 24/77 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 95/172 (55%) | 77/172 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 8 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tim Smyczek | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Tim Smyczek | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Smyczek | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Smyczek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tim Smyczek | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Smyczek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Smyczek | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Smyczek | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-3 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Smyczek | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Smyczek | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tim Smyczek | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tim Smyczek | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Zsombor Piros | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tim Smyczek | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Zsombor Piros | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tim Smyczek | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tim Smyczek vs. Zsombor Piros - onderlinge wedstrijden
12.06.19 | 2e ronde | Tim Smyczek | Zsombor Piros | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | Columbus Challenger | Hard |
Tim Smyczek form & Zsombor Piros form
Tim Smyczek - laatste wedstrijden
Washington - Hard | ||||
31.07.19 2e ronde | vs. Milos Raonic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.19 1e ronde | vs. Matthew Ebden | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.19 Kwalif. | vs. Norbert Gombos | 7-65, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
16.07.19 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. John-Patrick Smith | 6-4, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Winnetka Challenger - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde | vs. Jared Hiltzik | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
26.06.19 2e ronde van de kwal. | vs. Corentin Moutet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Columbus Challenger - Hard | ||||
13.06.19 3e ronde | vs. Mikael Torpegaard | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.19 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Little Rock - Hard | ||||
07.06.19 3e ronde | vs. Christopher Eubanks | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 2e ronde | vs. Roy Smith | 3-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Guillermo Garcia-Lopez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde | vs. Christian Harrison | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
19.02.19 1e ronde | vs. Paolo Lorenzi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.19 Kwalif. | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
New York - I. hard | ||||
11.02.19 Kwalif. | vs. Ramkumar Ramanathan | 3-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Quiroz | 6-76, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Dallas Challenger - I. hard | ||||
06.02.19 2e ronde | vs. Marcos Giron | 7-68, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
31.01.19 3e ronde | vs. Maxime Cressy | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.19 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.19 Kwalif. | vs. Gleb Sakharov | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.19 2e ronde van de kwal. | vs. Pedja Krstin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Lacko | 6-4, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Houston Challenger - Hard | ||||
12.11.18 1e ronde | vs. Harrison Adams | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
09.11.18 Kwartfinale | vs. Bjorn Fratangelo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.18 2e ronde | vs. Dominik Koepfer | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail |
Zsombor Piros - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde | vs. Francesco Passaro | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-0, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 7-60, 6-2 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Titouan Droguet | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 2e ronde | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Raul Brancaccio | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cherbourg Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 Finale | vs. Matteo Martineau | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Quentin Halys | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Kevin Krawietz | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Joris De Loore | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 2-6, 6-3, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Pellegrino | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Pedro Martinez Portero | 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 6-2, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Damir Dzumhur | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 7-5, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 2e ronde | vs. Mate Valkusz | - Zsombor Piros - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Nerman Fatic | 2-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 6-3, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |