WEDSTRIJD
08.10.18 | Kwalif. | Tim Van Der Horst | Tomas Almeida | 6-1, 6-2 | Portugal F20 | Hard |
STATISTIEKEN
Holland
30.09.95, 28 Jaar
30.09.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
08.04.99, 24 Jaar
08.04.99, 24 Jaar
Tim Van Der Horst vs. Tomas Almeida - onderlinge wedstrijden
22.10.18 | Kwalif. | Tomas Almeida | Tim Van Der Horst | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Portugal F22 | Hard |
14.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Almeida | Tim Van Der Horst | 7-65, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | Portugal F21 | Hard |
08.10.18 | Kwalif. | Tim Van Der Horst | Tomas Almeida | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Portugal F20 | Hard |
Tim Van Der Horst form & Tomas Almeida form
Tim Van Der Horst - laatste wedstrijden
M15 Opava - Carpet | ||||
29.10.19 Kwalif. | vs. Piotr Grynkowski | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yvo Panak | 6-1, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Liberec - Carpet | ||||
22.10.19 Kwalif. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Krystof Zapsky | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Carpet | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.19 Kwalif. | vs. Jim Walder | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ingo Herzgerodt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Romain Gales | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
18.09.19 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Larwig | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Danilo Krunic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Ryan Nijboer | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Leon Hoeveler | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maico Egbers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.19 Kwalif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lofo Ramiaramanan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Castelo - Hard | ||||
16.07.19 Kwalif. | vs. Filipe Brandao | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Illia Stoliar | 7-69, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Idanha - Hard | ||||
09.07.19 Kwalif. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dhruva Mulye | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Roland Stuurman | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alkmaar - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Dijkhuizen | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Pauwels | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Quinta - Hard | ||||
18.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Goldsteiner | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
23.01.19 1e ronde | vs. Leny Mitjana | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.19 Kwalif. | vs. Martin Van Der Meerschen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-64, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail |
Tomas Almeida - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Santos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Barreto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Maria Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ante Petar Ercegovic | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Teixeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Beaumelle Munoz | 6-1, Esteban Beaumelle Munoz - scratch | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dan Added | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Gabor | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |