WEDSTRIJD
16.02.19 | Finale | Tim Van Rijthoven | Danylo Kalenichenko | 7-65, 3-6, 6-1 | M25 Barnstaple | I. hard |
STATISTIEKEN
Tim Van Rijthoven | Danylo Kalenichenko | |
1e Service % | 52/85 (61%) | 66/102 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/52 (71%) | 47/66 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 21/33 (64%) | 17/36 (47%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 2/4 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/102 (37%) | 27/85 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 96/187 (51%) | 91/187 (49%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 13 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-6 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Tim Van Rijthoven | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-6 |
3 | ||
0-0 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tim Van Rijthoven | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tim Van Rijthoven | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Danylo Kalenichenko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tim Van Rijthoven vs. Danylo Kalenichenko - onderlinge wedstrijden
16.02.19 | Finale | Tim Van Rijthoven | Danylo Kalenichenko | 7-65, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Barnstaple | I. hard |
Tim Van Rijthoven form & Danylo Kalenichenko form
Tim Van Rijthoven - laatste wedstrijden
Rotterdam - I. hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-62, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.23 | vs. Alex Molcan | 7-66, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leandro Riedi | 3-6, 0-3, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
Pune - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Aslan Karatsev | 6-77, 6-78 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Radu Albot | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
14.11.22 1e ronde | vs. Zizou Bergs | 6-79, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.22 Kwartfinale | vs. Cem Ilkel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.11.22 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.22 1e ronde | vs. Alexander Shevchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
31.10.22 1e ronde | vs. Dominic Stricker | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Antwerp - I. hard | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 7-67, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Alexander Erler | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 7-68 | wedstrijd detail | |
Florence - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Mikael Ymer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 Kwalif. | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
08.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
04.10.22 1e ronde | vs. Jiri Lehecka | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Sofia - I. hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Holger Rune | 6-72, 6-76 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.22 2e ronde | vs. Casper Ruud | 7-64, 4-6, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde | vs. Zhizhen Zhang | 3-6, 6-74, 7-69, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Indianapolis Challenger - I. hard | ||||
21.07.22 2e ronde | vs. Ben Shelton | 7-67, 2-1, - Tim Van Rijthoven - scratch | wedstrijd detail | |
19.07.22 1e ronde | vs. Evan Zhu | 6-72, 7-65, 7-63 | wedstrijd detail | |
Newport - Grass | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Mitchell Krueger | 6-77, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
03.07.22 4e ronde | vs. Novak Djokovic | 2-6, 6-4, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.07.22 3e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-4, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.22 2e ronde | vs. Reilly Opelka | 6-4, 6-78, 7-67, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde | vs. Federico Delbonis | 7-67, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
12.06.22 Finale | vs. Daniil Medvedev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.22 Halve finale | vs. Felix Auger Aliassime | 6-3, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
10.06.22 Kwartfinale | vs. Hugo Gaston | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail |
Danylo Kalenichenko - laatste wedstrijden
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Tallon Griekspoor | 6-72, 6-71 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
08.11.21 Kwalif. | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Uladzimir Ignatik | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Uladzimir Ignatik | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.10.21 1e ronde | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Istanbul 2 - Hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kyiv Challenger - Clay | ||||
06.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
29.08.21 Finale | vs. Mate Valkusz | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.21 Halve finale | vs. Pavel Nejedly | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.21 Kwartfinale | vs. Stefan Palosi | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.08.21 2e ronde | vs. Gorazd Srbljak | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.08.21 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
17.08.21 1e ronde | vs. Peter Fajta | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Prague 2 - Clay | ||||
09.08.21 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kottingbrunn - Clay | ||||
21.07.21 1e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bergamo - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Edoardo Eremin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
06.06.21 Finale | vs. Matias Zukas | 4-6, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.21 Halve finale | vs. Alex Marti Pujolras | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.21 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.21 Kwartfinale | vs. Alexander Zgirovsky | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.06.21 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Novomoskovsk - Clay | ||||
26.05.21 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Prijedor - Clay | ||||
14.05.21 2e ronde | vs. Nerman Fatic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.05.21 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |