WEDSTRIJD
20.02.20 | 2e ronde | Timo Stodder | Jonathan Mridha | 3-6, 6-4, 6-1 | M15 Oberhaching | I. hard |
STATISTIEKEN
Timo Stodder | Jonathan Mridha | |
1e Service % | 51/85 (60%) | 43/78 (55%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/51 (73%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/34 (44%) | 14/35 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/7 (71%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/78 (47%) | 33/85 (39%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 89/163 (55%) | 74/163 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 6 | 8 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 1-0 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
Timo Stodder | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 2-3 | |
0-0 | ||
2-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Timo Stodder | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-5 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
Timo Stodder | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timo Stodder | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Jonathan Mridha | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Timo Stodder | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-3 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A[BP] | ||
3-4 | Jonathan Mridha | |
0-0 | ||
Timo Stodder | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Timo Stodder | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Timo Stodder | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
2-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timo Stodder | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Jonathan Mridha | |
0-0, 15-0 | ||
Timo Stodder | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timo Stodder vs. Jonathan Mridha - onderlinge wedstrijden
25.02.22 | Kwartfinale | Timo Stodder | Jonathan Mridha | 6-3, 2-1, Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | M15 Naples | Clay |
20.02.20 | 2e ronde | Timo Stodder | Jonathan Mridha | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Oberhaching | I. hard |
Timo Stodder form & Jonathan Mridha form
Timo Stodder - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail |
Jonathan Mridha - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Lukas Pokorny | 6-6, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tibo Colson | 1-0, Tibo Colson - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Leo Borg | 6-1, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Norrman | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Giles Hussey | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 1-3, - Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Nikodem Barcik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Alberto Colas Sanchez | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Niels Visker | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sofia - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Benedikt Henning | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
10.06.23 Halve finale | vs. Patrick Kaukovalta | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.06.23 Kwartfinale | vs. Iiro Vasa | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
08.06.23 2e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Oscar Weightman | 3-0, Oscar Weightman - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
19.05.23 Kwartfinale | vs. Alexander Blockx | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Jonas Trinker | Jonas Trinker - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Luca Castelnuovo | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |