WEDSTRIJD
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Timo Stodder | Roberts Grinvalds | 6-3, 4-6, 6-3 | USA F29 | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
10.05.99, 24 Jaar
10.05.99, 24 Jaar
Timo Stodder vs. Roberts Grinvalds - onderlinge wedstrijden
27.10.18 | 1e ronde van de kwal. | Timo Stodder | Roberts Grinvalds | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | USA F29 | Clay |
Timo Stodder form & Roberts Grinvalds form
Timo Stodder - laatste wedstrijden
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Luka Pavlovic | 7-62, 1-6, 0-5, - Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Denis Petak | 1-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-70, 3-6 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Steve Johnson | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
31.01.24 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 7-5, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gerard Campana Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tigre Challenger - Clay | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Daniel Rincon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Dmitry Popko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 6-79, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Vitaliy Sachko | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 6-0, 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-4, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Filip Misolic | 1-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Blaz Rola | 7-611, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Jahn | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail |
Roberts Grinvalds - laatste wedstrijden
M15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ronan Vahtras | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.07.19 Kwalif. | vs. Roni Mikael Hietaranta | 2-6, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - Clay | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Terczynski | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F30 - Clay | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. Juan Alejandro Hernandez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
USA F29 - Clay | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Timo Stodder | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.18 | vs. Fernando Vargas | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Latvia F1 - Clay | ||||
02.08.18 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.18 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.18 1e ronde | vs. Daniel Soyfer | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.18 Kwalif. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
Lithuania F1 - Clay | ||||
25.07.18 2e ronde | vs. Robertas Vrzesinski | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
22.07.18 Kwalif. | vs. Mats Hermans | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavs Lukstins | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Cristiano Russo | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Estonia F1 - Clay | ||||
17.07.18 1e ronde | vs. Marc Dijkhuizen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.18 Kwalif. | vs. Christoffer Solberg | 7-63, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Soyfer | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Portugal F11 - Hard | ||||
03.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Afonso Cortez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.07.18 Kwalif. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
Portugal F9 - Hard | ||||
18.06.18 1e ronde | vs. Tiago Cacao | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.06.18 Kwalif. | vs. Goncalo Ferreira | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Ferreira 2002 | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
Turkey F6 - Hard | ||||
10.02.18 1e ronde van de kwal. | vs. Collin Altamirano | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F3 - Hard | ||||
23.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Danes | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.18 Kwalif. | vs. Maxim Ratniuk | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolaj Katic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Estonia F4 - I. hard | ||||
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniil Glinka | 7-62, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |