WEDSTRIJD
27.08.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Enrico Dalla Valle | 6-3, 5-7, 6-3 | M15 Anif | Clay |
STATISTIEKEN
Timofey Skatov | Enrico Dalla Valle | |
1e Service % | 79/99 (80%) | 61/102 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 47/79 (59%) | 39/61 (64%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/20 (60%) | 16/41 (39%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 4/11 (36%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 47/102 (46%) | 40/99 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/201 (53%) | 95/201 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 3 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timofey Skatov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-5 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Timofey Skatov | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Timofey Skatov | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timofey Skatov | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timofey Skatov | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timofey Skatov | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Timofey Skatov vs. Enrico Dalla Valle - onderlinge wedstrijden
27.08.20 | 2e ronde | Timofey Skatov | Enrico Dalla Valle | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Anif | Clay |
Timofey Skatov form & Enrico Dalla Valle form
Timofey Skatov - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
22.04.24 1e ronde | vs. Jan Kumstat | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
06.04.24 Halve finale | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.04.24 Kwartfinale | vs. Riccardo Bonadio | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.04.24 2e ronde | vs. Filip Misolic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.04.24 1e ronde | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 0-6, 0-1, - Timofey Skatov - scratch | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Adrian Andreev | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dennis Novak | 7-65, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 7-62, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mohamed Safwat | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
04.02.24 | vs. Francisco Cerundolo | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.02.24 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Canberra Challenger - Hard | ||||
01.01.24 Kwalif. | vs. Casey Hoole | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugh Winter | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
21.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dino Prizmic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lisbon Challenger - Clay | ||||
02.10.23 1e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jaime Faria | 1-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seville Challenger - Clay | ||||
07.09.23 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Mikhail Kukushkin | 6-2, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.23 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 6-1, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Alex De Minaur | 2-6, 6-3, 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwalif. | vs. James Duckworth | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Raul Brancaccio | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Enrico Dalla Valle - laatste wedstrijden
Ostrava Challenger - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 3 - Clay | ||||
15.04.24 Kwalif. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Pereira | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
04.04.24 2e ronde | vs. Riccardo Bonadio | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Steven Diez | 2-6, 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |