WEDSTRIJD
08.10.19 | 1e ronde | Timur Maulenov | Anton Chekhov | 6-3, 4-6, 7-62 | M15 Karshi | Hard |
STATISTIEKEN
Timur Maulenov | Anton Chekhov | |
1e Service % | 53/103 (51%) | 60/95 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/53 (77%) | 41/60 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/50 (52%) | 19/35 (54%) |
Benutte Breakpoints | 3/6 (50%) | 3/5 (60%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/95 (37%) | 36/103 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 102/198 (52%) | 96/198 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 9 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Timur Maulenov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Timur Maulenov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-1 | Anton Chekhov | |
0-0 | ||
5-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Timur Maulenov | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-15, 40-30[BP] | ||
Timur Maulenov | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timur Maulenov | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Timur Maulenov | 1-4 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-4 | Anton Chekhov | |
0-0 | ||
Timur Maulenov | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-5 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Timur Maulenov | 4-5 | |
0-0 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
Timur Maulenov | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Anton Chekhov | |
0-0 | ||
Timur Maulenov | 1-2 | |
2-2 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Timur Maulenov | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
Timur Maulenov | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Anton Chekhov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Timur Maulenov | 5-4 | |
0-0 | ||
5-5 | Anton Chekhov | |
Timur Maulenov | 5-6 | |
6-6 | Anton Chekhov | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0, 6-1, 6-2 | ||
7-62 |
Kazakhstan
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
30.05.00, 23 Jaar
16831 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
15.09.92, 31 Jaar
19796 $
Timur Maulenov vs. Anton Chekhov - onderlinge wedstrijden
08.10.19 | 1e ronde | Timur Maulenov | Anton Chekhov | 6-3, 4-6, 7-62 | wedstrijd detail | M15 Karshi | Hard |
Timur Maulenov form & Anton Chekhov form
Timur Maulenov - laatste wedstrijden
Astana - I. hard | ||||
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Muller | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. William Mclennaghan | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-3, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Gianluca Carlini | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milosz Sroka | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.08.23 Kwalif. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 6-74, 7-5, 12-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Bancalari | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Seggerman | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yashvardhan Singh | 6-1, 4-1, Yashvardhan Singh - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Astana - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Filip Peliwo | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Velik | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Federico Bertuccioli | 6-76, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Camargo Lima | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Jaime Caldes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Sergeyev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shunsuke Wakita | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Pedja Krstin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.12.22 1e ronde | vs. Amr Elsayed | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ust - Hard | ||||
05.08.22 Kwartfinale | vs. Grigoriy Lomakin | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.22 2e ronde | vs. Egor Noskin | 6-3, 2-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Alexey Kedryuk | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.07.22 Kwalif. | vs. Mustafa Dustov | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Anton Chekhov - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Petr Nesterov | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Razvan Baiant | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Temudzhin Iskandirov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Bodrum - Clay | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Grigoriu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vasile Antonescu | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-4, 6-72 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
09.09.19 Kwalif. | vs. Fabien Reboul | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
29.08.19 2e ronde | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Yan Sabanin | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Moscow - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Konstantin Kravchuk | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Anton Desyatnik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksei Abazov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tampere Challenger - Clay | ||||
22.07.19 Kwalif. | vs. Alexander Zhurbin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
11.07.19 2e ronde | vs. Sebastian Korda | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.07.19 1e ronde | vs. Alexander Chepik | 4-6, 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
Fergana Challenger - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde | vs. Sanjar Fayziev | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Rio Noguchi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. William Griffith | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nonthaburi - Hard | ||||
22.05.19 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 Kwalif. | vs. Arturs Lazdins | 7-68, 1-0, Arturs Lazdins - scratch | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nutdanai Sincharoenwattana | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Samarkand Challenger - Clay | ||||
13.05.19 Kwalif. | vs. Evgenii Tiurnev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Shymkent Challenger - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde | vs. Andrey Golubev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Namangan - Hard | ||||
30.04.19 Kwalif. | vs. Sanetulla Kutybaev | 2-6, 6-79 | wedstrijd detail |