Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat 19.06.2020

Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat 19.06.2020 - All Lower level tournaments - confrontatie

WEDSTRIJD

19.06.201e rondeToby Alex Kodat Jiri Barnat 6-2, 6-4 All Lower Clay

STATISTIEKEN

6-4

Toby Alex Kodat
USA
13.01.03, 17 Jaar






17366 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
26.07.01, 18 Jaar







Jiri Barnat
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden

Toby Alex Kodat vs. Jiri Barnat - onderlinge wedstrijden

19.06.201e rondeToby Alex KodatJiri Barnat6-2, 6-4 wedstrijd detail All Lower Clay

Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
19.06.20
1e ronde
vs. Jiri Barnat6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
18.06.20
1e ronde
vs. Ondrej Styler2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Las - Hard
04.03.20
1e ronde
vs. Evan Zhu2-6, 7-5, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Naples - Clay
10.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Mwendwa Mbithi4-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Palm - Clay
05.02.20
Kwalif.
vs. Johan Sebastien Tatlot2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
04.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Simon Freund6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Weston - Clay
31.01.20
2e ronde
vs. Peter Torebko4-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
28.01.20
1e ronde
vs. Roy Smith2-6, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Dominican Republic M15 Santo - Hard
12.12.19
2e ronde
vs. Ricardo Rodriguez-Pace1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
11.12.19
1e ronde
vs. Rowland Phillips6-4, 7-65 overwinningwedstrijd detail
Dominican Republic M15 Santo - Hard
05.12.19
2e ronde
vs. Jan Choinski1-6, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
03.12.19
1e ronde
vs. Jody Maginley6-3, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Dominican Republic M15 Santo - Hard
28.11.19
2e ronde
vs. Paul Jubb2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
26.11.19
1e ronde
vs. Camilo Ugo Carabelli4-6, 7-5, 6-4 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Naples - Clay
20.11.19
1e ronde
vs. Gonzalo Lama5-7, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
USA M25 Orlando - Clay
14.11.19
1e ronde
vs. Alan Kohen6-3, 4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
23.10.19
1e ronde
vs. Luca Keist4-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
Mexico M15 Cancun - Hard
09.10.19
1e ronde
vs. Skyler Butts6-76, 4-3, - Toby Alex Kodat - scratchnederlaagwedstrijd detail
USA U.S. Open - Hard
04.09.19
2e ronde
vs. Milan Welte2-6, 6-74 nederlaagwedstrijd detail
03.09.19
1e ronde
vs. Olimjon Nabiev6-3, 6-1 overwinningwedstrijd detail
USA M25 Memphis - Hard
13.08.19
1e ronde
vs. Ulises Blanch2-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
USA Lexington Challenger - Hard
29.07.19
1e ronde
vs. Lloyd Glasspool1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
United Kingdom Wimbledon (juniors) - Grass
06.07.19
1e ronde
vs. Tristan Schoolkate0-6, 5-7 nederlaagwedstrijd detail
France French Open - Clay
08.06.19
Finale
vs. Holger Vitus Nodskov Rune3-6, 7-65, 0-6 nederlaagwedstrijd detail
07.06.19
Halve finale
vs. Shintaro Mochizuki6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
06.06.19
Kwartfinale
vs. Taha Baadi7-63, 6-2 overwinningwedstrijd detail
06.06.19
3e ronde
vs. Adrian Andreev7-65, 5-3, Adrian Andreev - scratchoverwinningwedstrijd detail
03.06.19
2e ronde
vs. Kyrian Jacquet6-2, 6-4 overwinningwedstrijd detail
02.06.19
1e ronde
vs. Carlos Alcaraz Garfia6-4, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - Clay
16.05.19
2e ronde
vs. Pavel Nejedly1-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail

Jiri Barnat - laatste wedstrijden

All Lower - Clay
19.06.20
1e ronde
vs. Toby Alex Kodat2-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Slovakia M15 Trnava - I. hard
24.02.20
1e ronde van de kwal.
vs. Piotr Grynkowski3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Milovice - I. hard
14.11.19
2e ronde
vs. Mark Whitehouse4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
13.11.19
1e ronde
vs. Pavel Shumeiko6-4, 2-6, 7-65 overwinningwedstrijd detail
12.11.19
Kwalif.
vs. Piotr Grynkowski4-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
11.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Daniel Vrba6-2, 6-1 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Prague - I. hard
04.11.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleksii Krutykh4-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Opava - Carpet
30.10.19
1e ronde
vs. Ondrej Krstev2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M15 Liberec - Carpet
24.10.19
2e ronde
vs. Adrian Bodmer6-75, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
23.10.19
1e ronde
vs. Tomas Machac6-74, 2-1, Tomas Machac - scratchoverwinningwedstrijd detail
Czech Republic M15 Olomouc - Carpet
16.10.19
1e ronde
vs. Dominik Nazaruk3-6, 4-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25+H Ricany - Clay
24.09.19
Kwalif.
vs. Petr Michnev0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
23.09.19
2e ronde van de kwal.
vs. Stepan Pecak6-4, 7-63 overwinningwedstrijd detail
22.09.19
1e ronde van de kwal.
vs. Vojtech Vlkovsky6-3, 7-5 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M15 Bratislava - Clay
27.08.19
Kwalif.
vs. Tomas Liska1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
26.08.19
1e ronde van de kwal.
vs. Pietro Mugelli6-1, 6-0 overwinningwedstrijd detail
26.08.19
2e ronde van de kwal.
vs. Martin Dobry7-64, 6-3 overwinningwedstrijd detail
Slovakia M15 Piestany - Clay
15.07.19
1e ronde van de kwal.
vs. Samuel Puskar3-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25 Pardubice - Clay
24.06.19
1e ronde van de kwal.
vs. Oleg Prihodko0-6, 3-6 nederlaagwedstrijd detail
Czech Republic M25+H Most - Clay
29.05.19
1e ronde
vs. Jacob Grills3-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
28.05.19
Kwalif.
vs. Matyas Cerny6-3, 6-2 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
28.11.18
1e ronde
vs. Ondrej Krstev0-6, 2-6 nederlaagwedstrijd detail
27.11.18
Kwalif.
vs. Patrik Hartmeier6-2, 6-2 overwinningwedstrijd detail
26.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Michal Franek7-66, 2-0, Michal Franek - scratchoverwinningwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
20.11.18
Kwalif.
vs. Niels Lootsma7-69, 1-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
19.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Michal Selecky6-1, 6-4 overwinningwedstrijd detail
Czech Republic Czech Republic - I. hard
15.11.18
2e ronde
vs. Ondrej Krstev2-6, 1-6 nederlaagwedstrijd detail
14.11.18
1e ronde
vs. Kirill Kivattsev6-3, 6-4 overwinningwedstrijd detail
13.11.18
Kwalif.
vs. Nemanja Subanovic6-2, 6-0 overwinningwedstrijd detail
12.11.18
1e ronde van de kwal.
vs. Tomas Liska6-3, 7-65 overwinningwedstrijd detail
<