Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
06.07.02, 21 Jaar
06.07.02, 21 Jaar
Toby Alex Kodat vs. Vitek Horak - onderlinge wedstrijden
10.07.20 | 1e ronde | Toby Alex Kodat | Vitek Horak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Toby Alex Kodat form & Vitek Horak form
Toby Alex Kodat - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abedallah Shelbayh | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Roberto Cid Subervi | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Kiranpal Pannu | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Palm - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Roy Horovitz | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Jaimee Floyd Angele | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sunrise - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Alex Rybakov | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Alexander Frusina | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Matthew Forbes | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde | vs. James Duckworth | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
27.01.24 Halve finale | vs. Nick Chappell | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.01.24 Kwartfinale | vs. Harrison Adams | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Felix Corwin | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Alex Kobelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elmer Moller | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Charleston Challenger - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Strong Kirchheimer | 7-64, 3-6, 1-4, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Oriol Roca Batalla | 3-6, 2-2, - Toby Alex Kodat - scratch | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Bor Artnak | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Matej Dodig | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Jan Pleva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |
Vitek Horak - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filippo Alberti | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tushar Sharma | 3-6, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Filippo Alberti | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Filip Gabriel Bara | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amiraslan Montakhab | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Marc Majdandzic | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-75, 10-8 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 4-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amador Salazar | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Ramiro Amarilla | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pablo Serrano Gonzalez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Arklon Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Lusovsky | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Maik Steiner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Tudor Batin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Filip Gabriel Bara | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurentiu Marius Sabau | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Jakub Vrba | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alex Solanki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ostrava - I. hard | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Antonin Bolardt | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail |