WEDSTRIJD
16.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Tom Hands | Maxim Krapivin | 7-65, 7-5 | M15 Pajulahti | I. hard |
STATISTIEKEN
United Kingdom
02.11.96, 27 Jaar
02.11.96, 27 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
12.12.99, 24 Jaar
12.12.99, 24 Jaar
Tom Hands vs. Maxim Krapivin - onderlinge wedstrijden
16.09.19 | 1e ronde van de kwal. | Tom Hands | Maxim Krapivin | 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Pajulahti | I. hard |
Tom Hands form & Maxim Krapivin form
Tom Hands - laatste wedstrijden
M25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Hamish Stewart | 6-4, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.23 Kwalif. | vs. Patrick Brady | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Shaw | 7-5, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Christian Sigsgaard | 6-4, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hannestad | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sheffield - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ewan Moore | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Max Benaim | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Billy Blaydes | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.08.22 Kwalif. | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Hignett | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Grass | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. James Story | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
09.05.22 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Brady | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
02.05.22 Kwalif. | vs. Julian Cash | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Charles Broom | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.04.22 Kwalif. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Daniel Little | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mason Recci | 6-1, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
25.01.22 1e ronde | vs. Alastair Gray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.22 Kwalif. | vs. Alex Knaff | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maxim Krapivin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |