WEDSTRIJD
11.10.18 | Kwartfinale | Tom Jomby | Niki Kaliyanda Poonacha | 7-5, 6-2 | Nigeria F5 | Hard |
STATISTIEKEN
Tom Jomby | Niki Kaliyanda Poonacha | |
1e Service % | 30/50 (60%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/30 (87%) | 22/30 (73%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/20 (70%) | 11/18 (61%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 15/48 (31%) | 10/50 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 55/98 (56%) | 43/98 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 7 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tom Jomby | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 40-30[BP] | ||
1-1 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
1-2 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
2-2 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
2-3 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
3-3 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tom Jomby | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Tom Jomby | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tom Jomby | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
Tom Jomby | 2-0 | |
0-0, 40-0 | ||
2-1 | Niki Kaliyanda Poonacha | |
0-0, 0-40, 40-15[BP] | ||
Tom Jomby | 3-1 | |
Tom Jomby | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Tom Jomby | 4-2 | |
0-0, 40-30 | ||
Tom Jomby | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tom Jomby vs. Niki Kaliyanda Poonacha - onderlinge wedstrijden
11.10.18 | Kwartfinale | Tom Jomby | Niki Kaliyanda Poonacha | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | Nigeria F5 | Hard |
Tom Jomby form & Niki Kaliyanda Poonacha form
Tom Jomby - laatste wedstrijden
Niki Kaliyanda Poonacha - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Andres Andrade | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Chappell | 7-64, 7-68 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vilius Gaubas | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Dan Added | 3-6, 0-2, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Dane Sweeny | 6-4, 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde | vs. Goncalo Oliveira | 6-3, 6-72, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Grass | ||||
04.02.24 | vs. Muhammad Shoaib | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroki Moriya | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
28.10.23 Halve finale | vs. Nick Chappell | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Manish Sureshkumar | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Vishnu Vardhan | 7-65, 7-61 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 5-7, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Braga Challenger - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Salvatore Caruso | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Jones | 2-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Damm | 5-7, 6-74 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. David Poljak | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Potenza | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Astana Challenger - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mustafa Dustov | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Boris Butulija | 1-5, - Niki Kaliyanda Poonacha - scratch | wedstrijd detail |