WEDSTRIJD
21.09.20 | Kwalif. | Tom Schonenberg | Bekkhan Atlangeriev | 7-60, 6-3 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tom Schonenberg vs. Bekkhan Atlangeriev - onderlinge wedstrijden
21.09.20 | Kwalif. | Tom Schonenberg | Bekkhan Atlangeriev | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tom Schonenberg form & Bekkhan Atlangeriev form
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Bekkhan Atlangeriev - laatste wedstrijden
M15 Aktobe - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Alexander Pundel | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Aktobe - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Kirill Kolganov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Akkoyun | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Borys Zgola | 6-72, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Minighini | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Stefan Popovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Ivan Denisov | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eskander Guryev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Daniel Paty | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Risskov/Aarhus - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vaasa - Hard | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-4, 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 4-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Blake Ellis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. George Tsivadze | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Egor Agafonov | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Reus - Clay | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Jaime Faria | 2-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.04.23 1e ronde | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Toulouse - I. hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Maxence Broville | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
07.03.23 1e ronde | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 7-61, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.23 1e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.01.23 2e ronde | vs. Yousef Khamis | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.23 1e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.23 1e ronde | vs. Tom Evans | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bhilai - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Rishi Reddy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail |