WEDSTRIJD
04.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Tom Schonenberg | Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 6-1 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Brazil
27.04.97, 26 Jaar
26639 $
27.04.97, 26 Jaar
26639 $
Tom Schonenberg vs. Gabriel Roveri Sidney - onderlinge wedstrijden
04.10.20 | 1e ronde van de kwal. | Tom Schonenberg | Gabriel Roveri Sidney | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Tom Schonenberg form & Gabriel Roveri Sidney form
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Gabriel Roveri Sidney - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Enrique Bogo | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Joao Vitor Goncalves Ceolin | 6-4, 4-6, 5-6, - Gabriel Roveri Sidney - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
05.03.24 1e ronde | vs. Rafael Tosetto | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alp Horoz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Razvan Baiant | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Volpi | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
Temuco Challenger - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Brasilia Challenger - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gilbert Klier Junior | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Franco Roncadelli | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Campinas Challenger - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orlando Luz | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sao - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Gino Romano | 7-62, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Joao Marcos Nusdeo | 4-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Del Castillo | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Andre De Almeida Santos | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 2-6, 1-5, - Gabriel Roveri Sidney - scratch | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
04.07.23 1e ronde | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Arlon - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Herman | 6-74, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Mogi - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Joao Fonseca | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Florianopolis Challenger - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Urrea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Jose Statham | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Daniel Salazar Martinez | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Loaiza | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |