WEDSTRIJD
24.08.16 | 1e ronde | Tom Schonenberg | Hugo Daubias | 6-3, 6-3 | Germany F12 | Clay |
STATISTIEKEN
Tom Schonenberg | Hugo Daubias | |
1e Service % | 20/43 (47%) | 48/61 (79%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 14/20 (70%) | 16/48 (33%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/23 (43%) | 8/13 (62%) |
Benutte Breakpoints | 7/13 (54%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/61 (61%) | 19/43 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 4 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
02.05.96, 27 Jaar
02.05.96, 27 Jaar
Tom Schonenberg vs. Hugo Daubias - onderlinge wedstrijden
26.09.17 | 1e ronde | Tom Schonenberg | Hugo Daubias | 4-0, Hugo Daubias - scratch | wedstrijd detail | France F21 | Carpet |
24.08.16 | 1e ronde | Tom Schonenberg | Hugo Daubias | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | Germany F12 | Clay |
Tom Schonenberg form & Hugo Daubias form
Tom Schonenberg - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-3, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Parenti | 5-7, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 7-69, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maciej Rajski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 0-3, - Tom Schonenberg - scratch | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maxwell Benson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavel Gula | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Claus Piening | 4-6, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Wagenaar | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
26.08.23 Halve finale | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Jannik Maute | 6-0, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Aaron Funk | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Jelen | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 6-1, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 The - Clay | ||||
03.07.23 Kwalif. | vs. Fons Van Sambeek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 5-7, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Homberg | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Meerbusch - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Oster | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sean Hess | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eitan Dray | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. John Sperle | 3-6, 6-4, 3-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, Imran Sibille - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
23.01.23 Kwalif. | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patric Prinoth | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail |
Hugo Daubias - laatste wedstrijden
Germany F13 - Clay | ||||
21.08.18 1e ronde | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
15.08.18 1e ronde | vs. Eduard Guell Bartrina | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Germany F11 - Clay | ||||
07.08.18 1e ronde | vs. Christoph Negritu | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
France F7 - Hard | ||||
16.04.18 1e ronde | vs. Antoine Walch | 3-6, 0-5, - Hugo Daubias - scratch | wedstrijd detail | |
Spain F2 - Clay | ||||
23.01.18 1e ronde | vs. Jeroen Vanneste | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.18 Kwalif. | vs. Alberto Berbegal Moreno | 6-1, 5-7, 5-1, Alberto Berbegal Moreno - scratch | wedstrijd detail | |
21.01.18 2e ronde van de kwal. | vs. Martim Leote Prata | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.01.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philipp Dittmer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Morocco F6 - Clay | ||||
15.11.17 2e ronde | vs. Amine Ahouda | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.17 1e ronde | vs. Simohamed Hirs | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Morocco F5 - Clay | ||||
07.11.17 1e ronde | vs. Pol Toledo Bague | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Morocco F4 - Clay | ||||
31.10.17 1e ronde | vs. Marco Di Prima | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
France F21 - Carpet | ||||
26.09.17 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 0-4, - Hugo Daubias - scratch | wedstrijd detail | |
France F19 - I. hard | ||||
11.09.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Chekhov | 4-6, 7-66, 2-6 | wedstrijd detail | |
Germany F12 - Clay | ||||
22.08.17 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Germany F11 - Clay | ||||
17.08.17 2e ronde | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.17 1e ronde | vs. Amer Naow | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Morocco F3 - Clay | ||||
04.08.17 Halve finale | vs. Jonathan Kanar | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.17 Kwartfinale | vs. Juan Manuel Benitez Chavarriaga | 7-65, Juan Manuel Benitez Chavarriaga - scratch | wedstrijd detail | |
02.08.17 2e ronde | vs. Yuri Syromolotov Netrebin | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde | vs. Maxime Hamou | 6-4, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.17 Kwalif. | vs. Alex Knaff | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.17 2e ronde van de kwal. | vs. James Allemby | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Morocco F2 - Clay | ||||
26.07.17 2e ronde | vs. Davide Galoppini | 6-72, 0-4, - Hugo Daubias - scratch | wedstrijd detail | |
24.07.17 1e ronde | vs. Mehdi Jdi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
France F16 - Clay | ||||
18.07.17 1e ronde | vs. Baptiste Crepatte | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
France F9 - Clay | ||||
26.04.17 2e ronde | vs. Maxime Janvier | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.04.17 1e ronde | vs. Lucas Catarina | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.17 Kwalif. | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |