WEDSTRIJD
07.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Almeida | Maximilian Gatev | 6-0, 6-2 | Portugal F20 | Hard |
STATISTIEKEN
Portugal
08.04.99, 24 Jaar
08.04.99, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
12.04.99, 24 Jaar
12.04.99, 24 Jaar
Tomas Almeida vs. Maximilian Gatev - onderlinge wedstrijden
07.10.18 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Almeida | Maximilian Gatev | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | Portugal F20 | Hard |
Tomas Almeida form & Maximilian Gatev form
Tomas Almeida - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Santos | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Stepan Pecak | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Barreto | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Eero Vasa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Johan Alexander Rodriguez | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Maria Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Fernandes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ante Petar Ercegovic | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 5-7, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Hjorth | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Teixeira | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Esteban Beaumelle Munoz | 6-1, Esteban Beaumelle Munoz - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Goncalo Falcao | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Dan Added | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Ricardo Batista | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Liborio | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Heinonen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Gabor | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Bradley Paliska | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maximilian Gatev - laatste wedstrijden
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Sude | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Clay | ||||
08.01.19 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F20 - Hard | ||||
07.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Almeida | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F19 - Hard | ||||
30.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Filipe Brandao | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Portugal F18 - Hard | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Torres | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F5 - Clay | ||||
06.09.18 2e ronde | vs. Dejan Katic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.09.18 1e ronde | vs. Stefan Petrovic | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Serbia F4 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Alexandros Skorilas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Stipic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Gaspar Zimbrek-Turkovic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Serbia F3 - Clay | ||||
22.08.18 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F2 - Clay | ||||
14.08.18 1e ronde | vs. Marek Semjan | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Serbia F1 - Clay | ||||
05.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Stevan Popovic | 3-6, 7-65, 3-6 | wedstrijd detail | |
Spain F19 - Clay | ||||
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Blanco Damea | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
Netherlands F3 - Clay | ||||
08.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 7-67, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Flemming Peters | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Belgium F3 - Clay | ||||
01.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Teodor Giusca | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Maxime Vandendooren | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Spain F15 - Hard | ||||
12.06.18 Kwalif. | vs. Mislav Bosnjak | 7-67, 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Spicer | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
10.06.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Pascual Torruella | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Spain F14 - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luis Gomar Monio | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Spain F13 - Hard | ||||
26.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sizya Ernest Kivanda | 6-3, 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
Spain F12 - Clay | ||||
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.05.18 1e ronde van de kwal. | vs. Pol Feixas Panella | 0-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Italy F7 - Clay | ||||
08.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Santin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Italy F6 - Clay | ||||
01.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Dhoe | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |