WEDSTRIJD
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Tomas Liska | Aliaksandr Prudnikau | 7-65, 3-0, - scratch | M15 Wels | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
21.10.95, 28 Jaar
21.10.95, 28 Jaar
Tomas Liska vs. Aliaksandr Prudnikau - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | 1e ronde van de kwal. | Tomas Liska | Aliaksandr Prudnikau | 7-65, 3-0, Aliaksandr Prudnikau - scratch | wedstrijd detail | M15 Wels | Clay |
Tomas Liska form & Aliaksandr Prudnikau form
Tomas Liska - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | - | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aliaksandr Prudnikau - laatste wedstrijden
M15 St. - I. hard | ||||
10.02.21 1e ronde | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.21 Kwalif. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
31.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bukhara - Hard | ||||
15.10.19 Kwalif. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Karshi - Hard | ||||
08.10.19 Kwalif. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.09.19 Kwalif. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Ust - Hard | ||||
28.08.19 1e ronde | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.08.19 Kwalif. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25+H Bydgoszcz - Clay | ||||
13.08.19 Kwalif. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Koszalin - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wels - Clay | ||||
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail |