WEDSTRIJD
22.07.19 | Kwalif. | Tomas Liska | Domagoj Biljesko | 4-6, 6-4, 10-3 | M15 Wels | Clay |
STATISTIEKEN
Tomas Liska | Domagoj Biljesko | |
1e Service % | 40/62 (65%) | 49/83 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/40 (83%) | 35/49 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/22 (64%) | 16/34 (47%) |
Benutte Breakpoints | 1/6 (17%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/83 (39%) | 15/62 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 79/145 (54%) | 66/145 (46%) |
Dubbele fouten | 2 | 5 |
Aces | 2 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tomas Liska | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Tomas Liska | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Tomas Liska | 2-2 | |
2-3 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40 | ||
Tomas Liska | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-15 | ||
Tomas Liska | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
4-6 |
2 | ||
Tomas Liska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, A-40 | ||
1-0 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tomas Liska | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Tomas Liska | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, A-40 | ||
3-2 | Domagoj Biljesko | |
0-0 | ||
Tomas Liska | 3-3 | |
4-3 | Domagoj Biljesko | |
Tomas Liska | 4-4 | |
5-4 | Domagoj Biljesko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Tomas Liska | 0-0 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-3, 4-3, 5-3, 8-3, 9-3 | ||
10-3 |
Slovakia
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tomas Liska vs. Domagoj Biljesko - onderlinge wedstrijden
22.07.19 | Kwalif. | Tomas Liska | Domagoj Biljesko | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | M15 Wels | Clay |
Tomas Liska form & Domagoj Biljesko form
Tomas Liska - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | - | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Domagoj Biljesko - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Kevin Humpfner | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 6-2, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Niksa Arsic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melik Feler | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
31.08.23 1e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-1, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 7-5, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Tessa | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
29.06.23 1e ronde | vs. Timofey Stepanov | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Corey Gaal | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Doboj - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 6-77, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Osijek - Clay | ||||
03.05.23 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Jerko Brkic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Matej Dodig | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
08.12.22 2e ronde | vs. Roy Smith | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.22 1e ronde | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 4-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Patrik Jurina | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Marko Topo | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Adam Jurajda | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Tim Sandkaulen | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
22.09.22 2e ronde | vs. Gabriel Donev | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail |