WEDSTRIJD
24.07.19 | 1e ronde | Tomas Liska | Lucas Krainer | 6-4, 6-2 | M15 Wels | Clay |
STATISTIEKEN
Tomas Liska | Lucas Krainer | |
1e Service % | 34/51 (67%) | 37/53 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/34 (85%) | 26/37 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 5/16 (31%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/53 (42%) | 12/51 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/104 (59%) | 43/104 (41%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 2 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tomas Liska | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Liska | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
1-2 | Lucas Krainer | |
0-0 | ||
Tomas Liska | 2-2 | |
3-2 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Tomas Liska | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Lucas Krainer | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Tomas Liska | 5-3 | |
0-0, 15-15, 40-A[BP] | ||
5-4 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Tomas Liska | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Lucas Krainer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Liska | 4-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Lucas Krainer | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Tomas Liska | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Lucas Krainer | |
0-0 | ||
6-2 |
Slovakia
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tomas Liska vs. Lucas Krainer - onderlinge wedstrijden
24.07.19 | 1e ronde | Tomas Liska | Lucas Krainer | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Wels | Clay |
Tomas Liska form & Lucas Krainer form
Tomas Liska - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | - | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lucas Krainer - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Omar Brigida | 3-6, 2-3, - Lucas Krainer - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kai Shiang Yang | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
24.02.23 Kwartfinale | vs. Sergey Fomin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.02.23 2e ronde | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Faris Zakaryia | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Amr Elsayed | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Mohamad Gomaa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
03.12.22 Halve finale | vs. Jakub Mensik | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.12.22 Kwartfinale | vs. Ilia Simakin | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.12.22 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.22 1e ronde | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
26.11.22 Halve finale | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.11.22 Kwartfinale | vs. Tomas Lanik | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.11.22 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.22 2e ronde | vs. Sergey Fomin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.22 1e ronde | vs. Enzo Frances Tessari | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Terence Atmane | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.11.22 2e ronde | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 5-6, - Lucas Krainer - scratch | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Yunseok Jang | 3-6, 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.09.22 2e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-78, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.22 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rudolf Molleker | 6-0, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail |