WEDSTRIJD
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Liska | Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | M15 Bratislava | Clay |
STATISTIEKEN
Slovakia
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
31.07.98, 25 Jaar
18322 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Tomas Liska vs. Lukas Palovic - onderlinge wedstrijden
26.08.19 | 2e ronde van de kwal. | Tomas Liska | Lukas Palovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Bratislava | Clay |
Tomas Liska form & Lukas Palovic form
Tomas Liska - laatste wedstrijden
M15 Bratislava - Clay | ||||
21.08.21 Halve finale | vs. Fabian Marozsan | - | wedstrijd detail | |
20.08.21 Kwartfinale | vs. Robin Stanek | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.21 2e ronde | vs. Bastian Malla | 6-4, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.21 1e ronde | vs. Karl Friberg | 6-3, 2-2, Karl Friberg - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.21 Kwalif. | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Stehlik | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lisandru Rodriguez | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 6-3, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
27.08.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.08.20 1e ronde | vs. Filip Horansky | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.20 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 1-6, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Janos Fekete | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.07.20 1e ronde | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.20 1e ronde | vs. Filip Polasek | 6-3, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.07.20 1e ronde | vs. Martin Dobry | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.07.20 1e ronde | vs. Tomas Machac | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Milovice - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.19 Kwalif. | vs. Frane Nincevic | 6-3, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Michl | 5-7, 7-68, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Duje Kekez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.10.19 Kwalif. | vs. Tomislav Jotovski | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Galimardanov | 1-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mario Aleksic | 2-6, 7-5, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.09.19 1e ronde | vs. Mats Hermans | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Lukas Palovic - laatste wedstrijden
M15 Buschhausen - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
17.04.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |