WEDSTRIJD
16.04.19 | 2e ronde | Tommy Paul | Gastao Elias | 6-1, 6-2 | Sarasota Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Tommy Paul | Gastao Elias | |
1e Service % | 24/50 (48%) | 39/57 (68%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/24 (75%) | 19/39 (49%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/26 (54%) | 7/18 (39%) |
Benutte Breakpoints | 5/10 (50%) | 0/4 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/57 (54%) | 18/50 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/107 (59%) | 44/107 (41%) |
Dubbele fouten | 3 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Tommy Paul | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Paul | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-1 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Paul | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Tommy Paul | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Gastao Elias | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Tommy Paul | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Paul | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Paul | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Gastao Elias | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Paul | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tommy Paul vs. Gastao Elias - onderlinge wedstrijden
16.04.19 | 2e ronde | Tommy Paul | Gastao Elias | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | Sarasota Challenger | Clay |
Tommy Paul form & Gastao Elias form
Tommy Paul - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
23.03.24 2e ronde | vs. Martin Damm | 6-4, 1-2, - Tommy Paul - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Daniil Medvedev | 6-1, 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 Kwartfinale | vs. Casper Ruud | 6-2, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 4e ronde | vs. Luca Nardi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 3e ronde | vs. Ugo Humbert | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.03.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Acapulco - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Jack Draper | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
19.02.24 Finale | vs. Taylor Harry Fritz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.24 Halve finale | vs. Frances Tiafoe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Jordan Thompson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Alex Michelsen | 5-7, 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
Dallas - I. hard | ||||
11.02.24 Finale | vs. Marcos Giron | 7-63, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Ben Shelton | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Taro Daniel | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
20.01.24 3e ronde | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 6-3, 6-2, 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Jack Draper | 6-2, 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-2, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
11.01.24 Kwartfinale | vs. Jack Draper | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Paris - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Botic Van De Zandschulp | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 1e ronde | vs. Richard Gasquet | 0-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Borna Gojo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Alexandre Muller | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 3-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Shanghai - Hard | ||||
11.10.23 4e ronde | vs. Andrey Rublev | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 3e ronde | vs. Arthur Fils | 6-4, 6-77, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Gastao Elias - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Mark Lajal | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Debru | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
09.03.24 Kwartfinale | vs. Viktor Durasovic | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 2e ronde | vs. Naoki Nakagawa | 7-64, 5-7, 4-3, Naoki Nakagawa - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Oleksii Krutykh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tenerife 3 - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Hady Habib | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 2 - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Steven Diez | 4-6, 0-4, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Billy Harris | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 3-6, 6-1, 7-66 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Yanki Erel | 1-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Nikolic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
12.01.24 Halve finale | vs. Leandro Riedi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwartfinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.01.24 2e ronde | vs. Ethan Quinn | 3-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Maks Kasnikowski | 6-71, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Jaime Faria | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Cem Ilkel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Max Houkes | 1-6, 0-2, - Gastao Elias - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Blaise Bicknell | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail |