WEDSTRIJD
18.09.19 | 2e ronde | Tommy Robredo | Oscar Jose Gutierrez | 6-0, 6-1 | Biella Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Tommy Robredo | Oscar Jose Gutierrez | |
1e Service % | 29/40 (73%) | 30/48 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/29 (72%) | 12/30 (40%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/11 (36%) | 4/18 (22%) |
Benutte Breakpoints | 7/10 (70%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/48 (67%) | 15/40 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/88 (65%) | 31/88 (35%) |
Dubbele fouten | 3 | 5 |
Aces | 0 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Robredo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tommy Robredo | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tommy Robredo | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Oscar Jose Gutierrez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tommy Robredo vs. Oscar Jose Gutierrez - onderlinge wedstrijden
18.09.19 | 2e ronde | Tommy Robredo | Oscar Jose Gutierrez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | Biella Challenger | Clay |
Tommy Robredo form & Oscar Jose Gutierrez form
Tommy Robredo - laatste wedstrijden
Barcelona - Clay | ||||
18.04.22 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey Challenger - Hard | ||||
09.03.22 2e ronde | vs. Geoffrey Blancaneaux | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.03.22 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
22.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Machac | 5-7, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
Aix En - Clay | ||||
14.06.21 1e ronde | vs. Hugo Gaston | 6-2, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Quentin Halys | 6-79, 4-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona - Clay | ||||
17.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Gaio | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
02.03.21 1e ronde | vs. Nikola Milojevic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Gran Canaria - Clay | ||||
24.02.21 2e ronde | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde | vs. Nino Serdarusic | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya 2 - Clay | ||||
02.02.21 1e ronde | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-5, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya Challenger - Clay | ||||
31.01.21 Halve finale | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 Kwartfinale | vs. Duje Ajdukovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.01.21 2e ronde | vs. Blaz Kavcic | 4-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.21 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Marbella Challenger - Clay | ||||
26.10.20 1e ronde | vs. Bernabe Zapata Miralles | 0-6, 0-3, - Tommy Robredo - scratch | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Clay | ||||
13.10.20 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Jung | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur De Greef | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Biella Challenger - Clay | ||||
28.09.20 1e ronde | vs. Remy Bertola | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rome - Clay | ||||
13.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cordenons Challenger - Clay | ||||
01.09.20 1e ronde | vs. Daniel Altmaier | 1-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
22.08.20 1e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
23.10.19 2e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.19 1e ronde | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Otte | 0-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
03.10.19 3e ronde | vs. Salvatore Caruso | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Oscar Jose Gutierrez - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Avdeev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 7-62, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Felix Corwin | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Pino | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Andres Fernandez Canovas | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. David Puig Molina | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Nicholas David Ionel | 6-1, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Thomas Fancutt | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Marcel Zielinski | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Gian Marco Moroni | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-2, 0-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Piotr Kusiewicz | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Paul Woerner | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Kylian Collignon | 3-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 7-5, 7-62 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Laurent Schroeder | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
07.11.23 Kwalif. | vs. Anthony Genov | 6-75, 2-3, - Oscar Jose Gutierrez - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iker Sevilla | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Walch | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Ignacio Parisca | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Sergi Fita Juan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |