WEDSTRIJD
06.08.19 | 2e ronde | Tsung-Hua Yang | Yuta Shimizu | 1-6, 6-1, 6-4 | Yokkaichi Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Tsung-Hua Yang | Yuta Shimizu | |
1e Service % | 43/68 (63%) | 48/72 (67%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/43 (60%) | 34/48 (71%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/25 (68%) | 8/24 (33%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/72 (42%) | 25/68 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 73/140 (52%) | 67/140 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 6 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-5 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
1-6 |
2 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40 | ||
2-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Yuta Shimizu | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Tsung-Hua Yang | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Yuta Shimizu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tsung-Hua Yang | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Tsung-Hua Yang vs. Yuta Shimizu - onderlinge wedstrijden
06.08.19 | 2e ronde | Tsung-Hua Yang | Yuta Shimizu | 1-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Yokkaichi Challenger | Hard |
10.10.17 | 1e ronde | Tsung-Hua Yang | Yuta Shimizu | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Thailand F8 | Hard |
Tsung-Hua Yang form & Yuta Shimizu form
Tsung-Hua Yang - laatste wedstrijden
Yuta Shimizu - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Clement Chidekh | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Sho Shimabukuro | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Henri Squire | 6-2, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde | vs. Maxime Janvier | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Burnie 2 - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Christian Langmo | 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alex Bolt | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Comesana | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nonthaburi 1 - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
25.11.23 Finale | vs. Yosuke Watanuki | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Halve finale | vs. Yasutaka Uchiyama | Yasutaka Uchiyama - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
23.11.23 Kwartfinale | vs. Chak Lam Coleman Wong | 7-67, 6-71, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Kobe Challenger - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tatsuma Ito | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Yu Hsiou Hsu | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Jason Jung | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Kaichi Uchida | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Taro Daniel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Marc Polmans | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Kai Wehnelt | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Draper | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |