WEDSTRIJD
14.01.20 | Kwalif. | Ugo Blanchet | Kuzey Cekirge | 4-6, 6-1, 10-7 | M15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Ugo Blanchet | Kuzey Cekirge | |
1e Service % | 30/56 (54%) | 38/62 (61%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/30 (63%) | 25/38 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/26 (69%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/62 (44%) | 19/56 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/118 (54%) | 54/118 (46%) |
Dubbele fouten | 3 | 3 |
Aces | 2 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ugo Blanchet | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ugo Blanchet | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Ugo Blanchet | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ugo Blanchet | 4-5 | |
0-0, 0-15 | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0 | ||
Ugo Blanchet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
Ugo Blanchet | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Kuzey Cekirge | |
Ugo Blanchet | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kuzey Cekirge | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-1 |
3 | ||
Ugo Blanchet | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 6-4, 6-5, 7-6, 8-6, 8-7, 9-7 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
29.04.00, 23 Jaar
13190 $
Ugo Blanchet vs. Kuzey Cekirge - onderlinge wedstrijden
14.01.20 | Kwalif. | Ugo Blanchet | Kuzey Cekirge | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Manacor | Hard |
Ugo Blanchet form & Kuzey Cekirge form
Ugo Blanchet - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.03.24 1e ronde | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Murcia Challenger - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Lugano Challenger - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
01.01.24 1e ronde | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Metz - I. hard | ||||
04.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bergamo Challenger - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
20.10.23 Kwartfinale | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
15.10.23 Finale | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.10.23 Halve finale | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - scratch | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - scratch | wedstrijd detail | |
St. Tropez - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail |
Kuzey Cekirge - laatste wedstrijden
M25 Tarragona - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Edison Ambarzumjan | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Hernan Casanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Viktor Durasovic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Martin Krumich | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 1-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Rating | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Abramov | 3-6, 7-65, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Les - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Giles Hussey | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Kilian Martinez | 2-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marc Ros Mesas | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-4, 0-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Vesa Ahti | 6-4, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Nikola Djukic Valera | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mustapha El Natour | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 7-62, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Juan Mano | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freek Van Donselaar | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 1-4, - Kuzey Cekirge - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Oliveira | 6-3, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Felix Gill | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Nikolay Nedelchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |