WEDSTRIJD
04.03.19 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Filip Peliwo | 6-3, 6-0 | Zhuhai Challenger | Hard |
STATISTIEKEN
Uladzimir Ignatik | Filip Peliwo | |
1e Service % | 34/60 (57%) | 22/55 (40%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/34 (74%) | 10/22 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/26 (38%) | 11/33 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/7 (14%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/55 (62%) | 25/60 (42%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/115 (60%) | 46/115 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 1 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Uladzimir Ignatik | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Uladzimir Ignatik | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Filip Peliwo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Uladzimir Ignatik | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Uladzimir Ignatik vs. Filip Peliwo - onderlinge wedstrijden
04.03.19 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik | Filip Peliwo | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Zhuhai Challenger | Hard |
Uladzimir Ignatik form & Filip Peliwo form
Uladzimir Ignatik - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
17.03.22 2e ronde | vs. Moez Echargui | 7-5, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.22 1e ronde | vs. Umut Akkoyun | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.03.22 2e ronde | vs. Felix Gill | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.22 1e ronde | vs. Calin Manda | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.02.22 2e ronde | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 7-68, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.02.22 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
04.02.22 Kwartfinale | vs. Lukas Rosol | 6-4, 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
03.02.22 2e ronde | vs. Hanyi Liu | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.02.22 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 4-1, Chien-Hsun Lo - scratch | wedstrijd detail | |
Traralgon Challenger - Hard | ||||
04.01.22 2e ronde | vs. Jiri Lehecka | 5-7, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.01.22 1e ronde | vs. Hiroki Moriya | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
07.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Danylo Kalenichenko | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
Eckental Challenger - Carpet | ||||
01.11.21 Kwalif. | vs. Johannes Haerteis | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Hassan | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
21.10.21 2e ronde | vs. Ivan Liutarevich | 6-1, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.10.21 1e ronde | vs. Igor Trunov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
08.10.21 Kwartfinale | vs. Tobias Simon | 6-2, 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.21 2e ronde | vs. Danylo Kalenichenko | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Stepan Pecak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sibiu Challenger - Clay | ||||
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bucharest Challenger - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Ivan Gakhov | 6-0, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Dennis Novak | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 Kwalif. | vs. Tobias Simon | 6-4, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. David Pichler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Mateus Alves | 2-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.09.21 1e ronde | vs. Antonin Stepanek | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
25.08.21 2e ronde | vs. Ryan Peniston | 2-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.08.21 1e ronde | vs. Zsombor Piros | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.08.21 Kwalif. | vs. Elmar Ejupovic | 7-64, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Filip Peliwo - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Martin Klizan | 2-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Pau Challenger - I. hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Stuart Parker | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Harry Wendelken | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Ben Jones | 6-3, 7-69 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Canter | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ipoh - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 5-7, 0-3, - Filip Peliwo - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hua - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Seon Yong Han | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Kody Pearson | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Hua - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Tianhui Zhang | 4-3, Tianhui Zhang - scratch | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Krittin Koaykul | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Seungmin Park | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Sydney Challenger - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Thanasi Kokkinakis | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Playford Challenger - Hard | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cairns - Hard | ||||
06.10.23 Kwartfinale | vs. Jake Delaney | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Zhuhai - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dane Sweeny | 6-1, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Guangzhou Challenger - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Arjun Kadhe | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Shanghai Challenger - Hard | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Li Tu | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Marc Polmans | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Rigele Te | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Dominik Palan | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail |