WEDSTRIJD
25.02.20 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic | Janos Fekete/Kristof Minarik | 6-0, 6-3 | M15 Trnava | I. hard |
STATISTIEKEN
Belarus
14.07.90, 33 Jaar
170 cm
65 kg
met de rechte hand
14.07.90, 33 Jaar
170 cm
65 kg
met de rechte hand
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Slovakia
06.02.01, 23 Jaar
06.02.01, 23 Jaar
Bosnia and Herzeg.
21.12.87, 36 Jaar
192 cm
90 kg
met de rechte hand
21.12.87, 36 Jaar
192 cm
90 kg
met de rechte hand
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Slovakia
18.03.01, 23 Jaar
18.03.01, 23 Jaar
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic vs. Janos Fekete/Kristof Minarik - onderlinge wedstrijden
25.02.20 | 1e ronde | Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic | Janos Fekete/Kristof Minarik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Trnava | I. hard |
Uladzimir Ignatik form & Janos Fekete form
Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic - laatste wedstrijden
M15 Trnava - I. hard | ||||
26.02.20 Kwartfinale | vs. Kai Lemstra/Christoph Negritu | - | wedstrijd detail | |
25.02.20 1e ronde | vs. Janos Fekete/Kristof Minarik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Tashkent Challenger - Hard | ||||
11.10.17 Kwartfinale | vs. James Cerretani/Marc Polmans | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
10.10.17 1e ronde | vs. Alexander Bublik/Alexander Pavlioutchenkov | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
13.09.17 1e ronde | vs. Jeevan Nedunchezhiyan/Divij Sharan | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Kosice Challenger - Clay | ||||
11.06.14 1e ronde | vs. David Skoch/Robin Stanek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Janos Fekete/Kristof Minarik - laatste wedstrijden
M15 Zilina - Clay | ||||
02.09.21 Kwartfinale | vs. Tomas Lanik/Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
31.08.21 1e ronde | vs. Milos Karol/Dominik Kellovsky | 5-7, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 1e ronde | vs. Eero Vasa/Iiro Vasa | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Andrew Paulson/Patrik Rikl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 1e ronde | vs. Lukas Palovic/Lukas Pokorny | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Uladzimir Ignatik/Aldin Setkic | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.09.19 1e ronde | vs. Umut Akkoyun/Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.19 Kwartfinale | vs. Adrian Barbu/Vitalii Shcherba | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.08.19 1e ronde | vs. Daniel Paty/Daniel Vrba | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail |