WEDSTRIJD
05.07.19 | Kwartfinale | Vaclav Safranek | Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-1 | M15 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Vaclav Safranek | Dan Alexandru Tomescu | |
1e Service % | 39/66 (59%) | 35/46 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 21/35 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/8 (50%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/46 (46%) | 25/66 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/112 (55%) | 50/112 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-2 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vaclav Safranek | 1-3 | |
0-0 | ||
2-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vaclav Safranek | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
4-3 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15 | ||
Vaclav Safranek | 4-4 | |
0-0, 15-0 | ||
5-4 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-4 |
2 | ||
Vaclav Safranek | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Vaclav Safranek | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vaclav Safranek | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Dan Alexandru Tomescu | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Vaclav Safranek | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vaclav Safranek vs. Dan Alexandru Tomescu - onderlinge wedstrijden
05.07.19 | Kwartfinale | Vaclav Safranek | Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Wroclaw | Clay |
Vaclav Safranek form & Dan Alexandru Tomescu form
Vaclav Safranek - laatste wedstrijden
Liberec Challenger - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matthias Bachinger | 6-76, 0-1, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aldin Setkic | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
12.07.22 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Braunschweig Challenger - Clay | ||||
04.07.22 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
02.07.22 Halve finale | vs. Petr Nouza | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.07.22 Kwartfinale | vs. Leo Borg | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.06.22 2e ronde | vs. Gian Marco Ortenzi | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 6-3, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
15.06.22 1e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - Clay | ||||
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.05.22 1e ronde | vs. Martin Krumich | 7-66, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Mischa Zverev | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marek Gengel | 7-5, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.05.21 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 1-3, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
11.05.21 Kwalif. | vs. Jakub Beran | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
14.04.21 1e ronde | vs. David Pichler | 6-1, 6-79, 2-3, - Vaclav Safranek - scratch | wedstrijd detail | |
Lille Challenger - I. hard | ||||
22.03.21 1e ronde | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 7-65, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Rotterdam - I. hard | ||||
27.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 2 - Hard | ||||
14.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
Potchefstroom 1 - Hard | ||||
08.02.21 Kwalif. | vs. Liam Broady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Lock | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.21 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.21 Kwartfinale | vs. Daniel Rincon | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.01.21 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.01.21 1e ronde | vs. Imanol Lopez Morillo | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Dan Alexandru Tomescu - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
03.03.24 Halve finale | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Kwartfinale | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
15.02.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
27.11.23 Kwalif. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | wedstrijd detail |