WEDSTRIJD
26.11.19 | Kwalif. | Valentin Guenther | Aleksei Khomich | 6-4, 5-7, 10-8 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Belarus
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
10.01.97, 27 Jaar
18475 $
Valentin Guenther vs. Aleksei Khomich - onderlinge wedstrijden
26.11.19 | Kwalif. | Valentin Guenther | Aleksei Khomich | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Valentin Guenther form & Aleksei Khomich form
Valentin Guenther - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariel Meshulam | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 4-5, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Seydina Andre | 0-3, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Andriamasilalao | 0-4, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 2-6, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Deschamps | 2-6, 7-67, 11-9 | wedstrijd detail | |
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 0-5, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. William Griffith | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hao Yuan Ng | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Monteiro | 2-6, 0-4, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Uisung Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bernabe | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Basilis Voltirakis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 7-65, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Karl Friberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Aleksei Khomich - laatste wedstrijden
M25 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Maxim Krapivin | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Sasa Markovic | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 1-6, 6-2, 14-12 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Oskari Eerola | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
05.09.23 Kwalif. | vs. Marco Furlanetto | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Sebastian Gima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Vladan Tadic | 4-6, 6-1, 10-3 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Daskalovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roberto Herman | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Osijek - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Luka Mikrut | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Matic Dimic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gregor Hausberger | 4-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stjepan Anisic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
01.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gorazd Srbljak | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Avdieiev | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 6-72, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Zugic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Leonardo Aboian | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Veljko Krstic | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Vojinovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Villalon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |