INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Valentin Guenther vs. Jannis Kahlke - onderlinge wedstrijden
08.07.19 | Kwalif. | Valentin Guenther | Jannis Kahlke | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Marburg | Clay |
16.01.17 | 1e ronde van de kwal. | Jannis Kahlke | Valentin Guenther | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | Germany F2 | Carpet |
31.10.16 | Kwalif. | Valentin Guenther | Jannis Kahlke | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | Germany F17 | I. hard |
Valentin Guenther form & Jannis Kahlke form
Valentin Guenther - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ariel Meshulam | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Brett Winters | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Max Cunat | 4-5, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Seydina Andre | 0-3, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Timofey Stepanov | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Poitiers - I. hard | ||||
13.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Lucas Andriamasilalao | 0-4, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Giovanni Oradini | 2-6, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
13.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Deschamps | 2-6, 7-67, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.02.20 1e ronde | vs. Cayetano March | 0-5, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. William Griffith | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Hao Yuan Ng | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Alexander Erler | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
13.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Monteiro | 2-6, 0-4, - Valentin Guenther - scratch | wedstrijd detail | |
12.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.20 2e ronde | vs. Jonas Forejtek | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.20 1e ronde | vs. Valentin Royer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
03.12.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
27.11.19 1e ronde | vs. Uisung Park | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 Kwalif. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
25.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Arthur Bernabe | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
24.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Basilis Voltirakis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Maxime Tchoutakian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Saint - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Beauge | 7-65, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Karl Friberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M25+H Nevers - I. hard | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. Dan Added | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Jannis Kahlke - laatste wedstrijden
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Valentin Guenther | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Soeren Hain | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kaarst - Carpet | ||||
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F28 - Hard | ||||
22.11.18 2e ronde | vs. Aziz Dougaz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.11.18 1e ronde | vs. Jan Vehovec | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.11.18 Kwalif. | vs. Tom Pisane | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Dzianis Zharyn | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Egill Sigurdsson | 6-2, 5-3, Egill Sigurdsson - scratch | wedstrijd detail | |
Egypt F27 - Hard | ||||
16.11.18 Kwartfinale | vs. Johan Nikles | 6-1, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.18 2e ronde | vs. Luca Prevosto | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.18 1e ronde | vs. Oleg Khotkov | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.11.18 Kwalif. | vs. Ivan Krivic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Egypt F26 - Hard | ||||
07.11.18 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.18 Kwalif. | vs. Parikshit Somani | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.11.18 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Boychuk | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
03.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Andrii Gryniuk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Turkey F11 - Clay | ||||
20.03.18 Kwalif. | vs. Nicolas Xiviller | 6-4, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Philip Wilbert Major | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Turkey F10 - Clay | ||||
12.03.18 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Oleksii Markovskyi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Turkey F9 - Clay | ||||
04.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Luis Patino | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Celik | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Vrbensky | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Czech Republic - I. hard | ||||
08.11.17 1e ronde | vs. Dominik Boehler | 0-6, - Jannis Kahlke - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kopeinigg | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |