WEDSTRIJD
29.08.18 | 1e ronde | Valentin Vanta | Calin Manda | 7-5, - scratch | Romania F11 | Clay |
STATISTIEKEN
Valentin Vanta | Calin Manda | |
1e Service % | 28/37 (76%) | 28/36 (78%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 17/28 (61%) | 12/28 (43%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 4/9 (44%) | 5/8 (63%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 2/5 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/36 (53%) | 16/37 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 40/73 (55%) | 33/73 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Valentin Vanta | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentin Vanta | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Calin Manda | |
4-2 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentin Vanta | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Calin Manda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Valentin Vanta | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Calin Manda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Valentin Vanta | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Calin Manda | |
0-0 | ||
et. | Calin Manda | |
0-0 | ||
- scratch |
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Valentin Vanta vs. Calin Manda - onderlinge wedstrijden
29.08.18 | 1e ronde | Valentin Vanta | Calin Manda | 7-5, Calin Manda - scratch | wedstrijd detail | Romania F11 | Clay |
Valentin Vanta form & Calin Manda form
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Calin Manda - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Stefan Adrian Andreescu | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Michel Hopp | 6-3, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Attila Boros | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Rafael Giotis | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.23 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 6-4, 6-75, 10-4 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Michael Agwi | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Stefan Popovic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Samuele Pieri | 6-76, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Dmitry Popko | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Samuel Stolarik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Marko Maksimovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. David Fix | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 6-3, 3-0, Filip Cristian Jianu - scratch | wedstrijd detail | |
15.11.23 Kwalif. | vs. Josh Reid | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-1, Hamid Reza Nadaf - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Eric Vanshelboim | 6-76, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
27.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Satu - Clay | ||||
15.09.23 Kwartfinale | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Bogdan Pavel | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Simon Anthony Ivanov | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |