WEDSTRIJD
02.04.19 | Kwalif. | Valentin Vanta | Flemming Peters | 2-6, 7-66, 10-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
28.09.97, 26 Jaar
16852 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
24.10.95, 28 Jaar
11435 $
Valentin Vanta vs. Flemming Peters - onderlinge wedstrijden
02.04.19 | Kwalif. | Valentin Vanta | Flemming Peters | 2-6, 7-66, 10-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Valentin Vanta form & Flemming Peters form
Valentin Vanta - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 6-0, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Ferri | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 4-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
01.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleks Genchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 0-1, - Valentin Vanta - scratch | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Antonio Caruso | 6-2, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Bogdan Pavel | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Ferri | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Vlad Andrei Dancu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. German Samofalov | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-74, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Cluj - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde | vs. Chris Rodesch | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
23.05.23 Kwalif. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-1, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Grosu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pazardzhik - Clay | ||||
19.05.23 2e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.05.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Vlad Stoica | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Georgi Georgiev | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Miha Vetrih | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Flemming Peters - laatste wedstrijden
M25 Hamburg - I. hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. George Houghton | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-2, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Leonardo Rossi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ervin Haris Eminefendic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
24.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oldenzaal - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zachary Eisinga | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sarajevo - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 1-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
24.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lilian Breut | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Troisdorf - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Karl Friberg | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jumpei Yamasaki | Jumpei Yamasaki - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tom Gangov | 2-6, 6-1, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Meerbusch - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 7-65, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edouard Villoslada | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mazza | 2-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
28.08.20 1e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.08.20 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.20 1e ronde | vs. Michael Geerts | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.08.20 1e ronde | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.20 1e ronde | vs. Marvin Netuschil | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Lucas Gerch | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Tom Schonenberg | 6-3, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Alexander Mannapov | 4-6, 7-64, 6-0 | wedstrijd detail |