WEDSTRIJD
25.11.20 | 1e ronde | Vasil Kirkov | Lucas Catarina | 2-6, 6-2, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Vasil Kirkov | Lucas Catarina | |
1e Service % | 62/86 (72%) | 52/87 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/62 (56%) | 29/52 (56%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/24 (46%) | 17/35 (49%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 5/8 (63%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/87 (47%) | 40/86 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/173 (50%) | 86/173 (50%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Vasil Kirkov | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vasil Kirkov | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Vasil Kirkov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Vasil Kirkov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Vasil Kirkov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Vasil Kirkov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Vasil Kirkov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Vasil Kirkov | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Vasil Kirkov | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 30-15, 40-15[BP], 40-15[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-A, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, 40-40, A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP], A-40[BP] | ||
6-4 | Lucas Catarina | |
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Vasil Kirkov vs. Lucas Catarina - onderlinge wedstrijden
25.11.20 | 1e ronde | Vasil Kirkov | Lucas Catarina | 2-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
27.02.20 | 2e ronde | Vasil Kirkov | Lucas Catarina | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Vasil Kirkov form & Lucas Catarina form
Vasil Kirkov - laatste wedstrijden
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pierre-Hugues Herbert | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.02.22 Kwartfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.22 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 3-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.22 1e ronde | vs. Preston Stearns | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
22.11.21 Kwalif. | vs. Liam Draxl | 1-5, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
19.11.21 Kwartfinale | vs. Jeff Wolf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.21 2e ronde | vs. Nick Chappell | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.21 1e ronde | vs. Prajnesh Gunneswaran | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
06.11.21 Halve finale | vs. Luke Johnson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. John Mcnally | 6-74, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Tallahassee - I. hard | ||||
31.10.21 Finale | vs. Johannes Ingildsen | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Henry Patten | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Ben Shelton | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.10.21 2e ronde | vs. John Mcnally | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.21 1e ronde | vs. Liam Draxl | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Timo Stodder | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Adam Januska | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
01.10.21 Halve finale | vs. Shintaro Imai | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.21 Kwartfinale | vs. Antoine Escoffier | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.09.21 2e ronde | vs. Leopold Zima | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.09.21 1e ronde | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
18.09.21 Halve finale | vs. Alexandre Reco | 5-7, 1-3, - Vasil Kirkov - scratch | wedstrijd detail | |
17.09.21 Kwartfinale | vs. Thomas Laurent | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.09.21 2e ronde | vs. Marvin Moeller | 2-6, 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
14.09.21 1e ronde | vs. Melvin Manuel | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ulcinj - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Ignacio Carou | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |